یکشنبه 30 تیر 1398

خبرنگاران بازویی برای کمک به مجموعه فرمانداری باشند

پویشگران گیل: فرماندار لاهیجان گفت: لاهیجان شایسته توسعه و پیشرفت بیشتری است و از سرمایه گذاران در این شهرستان استقبال می کنیم .
سید اسماعیل میرغضنفری در اولین نشست خود با خبرنگاران و فعالین رسانه ای اظهار داشت: لاهیجان از جنبه های مختلف قابلیت توسعه و پیشرفت دارد و نیازمند سرمایه گذاری بویژه  در زمینه گردشگری است که باید برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال، همه کمک کنند.
وی اظهارداشت: همیشه و همه جا خدا را در نظر بگیریم و در هر مقامی، هر کاری که انجام می دهیم بدانیم که خداوند ناظر اعمال ماست و همیشه بنا را بر مثبت بودن افراد بگذاریم مگر اینکه خلافش بر ما ثابت شود.
فرماندار لاهیجان در ادامه بیان کرد: من از انتقاد استقبال می کنم و انتقادات همراه پیشنهاد را بسیار می پسندم.
همچنین وی از خبرنگاران خواست تا بازویی باشند برای کمک به مجموعه فرمانداری برای هرچه بهتر خدمت کردن به مردم و این موضوع را در نظر د اشته باشند که نقطه مشترک همه ما، خدمت است.
وی با بیان اینکه عمر خدمت کوتاه است و عمر مهربانی طولانی، افزود: من اهل گفتمان هستم و از گفتگوهای سازنده که به اصلاح امور کمک می کند، استقبال خواهم کرد.
فرماندار لاهیجان در این نشست بر نقش حساس رسانه ها در ایجاد وحدت و همدلی در جامعه اشاره کرد و گفت:رسانه ها نقش مهمی در انتقال درست مفاهیم و کلمات دارند و با یک جمله می توانند هم تخریب کنند و هم جامعه را به آرامش برسانند.
وی تصریح کرد: در اسفندماه، پاکسازی عمومی شهر را به طور همه جانبه پیش رو خواهیم داشت..
در پایان این مراسم از یگانه، روابط عمومی سابق فرمانداری لاهیجان که به تازگی بازنشست شده است نیز تقدیر و تشکر شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir