چهارشنبه 29 خرداد 1398

پاکسازی عمومی لاهیجان در اسفندماه

پویشگران گیل: فرماندار لاهیجان، با بیان اینکه در اسفندماه جاری پاکسازی عمومی شهر را به طور همه جانبه پیش رو خواهیم داشت، گفت: خدمت نقطه مشترک همه ماست.
سید اسماعیل میرغضنفری، با بیان اینکه لاهیجان از جنبه های مختلف قابلیت توسعه و پیشرفت دارد، اظهار کرد: این شهرستان نیازمند سرمایه گذاری به ویژه در زمینه گردشگری است و باید برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال، همه کمک کنند.وی افزود: همیشه و همه جا خدا را در نظر بگیریم و در هر مقامی، هر کاری که انجام می دهیم بدانیم که خداوند ناظر بر اعمال ماست و همیشه بنا را بر مثبت بودن افراد بگذاریم؛ مگر اینکه خلافش بر ما ثابت شود.
فرماندار لاهیجان با بیان اینکه از انتقاد استقبال می کنم، گفت: از خبرنگاران می خواهم بازویی باشند برای کمک به مجموعه فرمانداری تا بتوانیم در راستای هرچه بهتر خدمت کردن عمل کنیم.
این مقام مسئول خدمت را نقطه مشترک همه دانست و خاطرنشان کرد: عمر خدمت کوتاه است و عمر مهربانی طولانی و لذا از گفتگوهای سازنده که به اصلاح امور کمک می کند، استقبال خواهم کرد.
وی با بیان اینکه در اسفندماه جاری پاکسازی عمومی شهر را به طور همه جانبه پیش رو خواهیم داشت، متذکر شد: رسانه ها نقش مهمی در انتقال درست مفاهیم و کلمات دارند و با یک جمله می توانند هم تخریب کنند و هم جامعه را به آرامش برسانند لذا نیازمند همراهی رسانه ها هستیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir