چهارشنبه 29 خرداد 1398

کشف 40 کیلو تریاک در رشت

پویشگران گیل: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف 40 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک طی دو عملیات جداگانه در شهرستان‌های رشت و آستانه‌اشرفیه خبر داد.
سرهنگ احداله احدی با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر در بررسی گزارشات مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در استان گیلان مطلع شده و با انجام تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.
این مقام انتظامی افزود: با انجام تعقیب و مراقبت انجام شده توسط ماموران مبارزه با موادمخدر استان، خودرو پراید این قاچاقچی در شهرستان رشت شناسایی و متوقف شد.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو مورد نظر 19 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد، گفت: در این راستا قاچاقچی 32 ساله به همراه همدست 36 ساله‌اش دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان تصریح کرد: همچنین طی یک عملیات دیگر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام تحقیقات نامحسوس خودرو لیفان یک قاچاقچی را در شهرستان آستانه‌اشرفیه شناسایی و متوقف کردند.
این مقام انتظامی با اعلام اینکه در بازرسی از خودرو متوقف شده، 21 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در این راستا قاچاقچی 31 ساله به همراه دو همدست 32 و 44 ساله‌اش دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: تمامی متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم در حوزه موادمخدر است.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir