چهارشنبه 29 خرداد 1398

معاون استاندار گیلان:
حادثه تروریستی زاهدان ناشی از عصبانیت دشمنان از جشن انقلاب است

پویشگران گیل: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان گفت: حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان ناشی از عصبانیت دشمنان از جشن پیروزی انقلاب است.
مهندس سید محمد احمدی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار بخش مرکزی رودسر با محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت جمعی از حافظان میهن عزیز ایران اسلامی شد آن را ناشی از عصبانیت استکبار از حضور ملت ایران در جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دانست.
وی افزود: استکبار جهانی که در مقابل عظمت ملت سرافکنده است دست به این گونه اقدامات کور و ددمنشانه زد تا از ملت ایران انتقام بگیرد اما این قبیل اقدامات نخواهد توانست خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد کند.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22بهمن و اینکه این حضور بار مسئولیت مسئولان نظام را برای خدمات رسانی به مردم مضاعف خواهد کرد گفت: همه مسئولان طبعا عزم خود را برای خدمات بیشتر به مردم جزم خواهند کرد.
احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان رودسر بویژه در دو بخش مهم جمعیتی و  موقعیت راهبردی اضافه کرد: باید از این ظرفیت ها در بخش مرکزی رودسر به بهترین شکل ممکن بهره‌گیری شود چراکه  معتقدم این بخش می تواند بیش از شرایط کنونی توسعه پیدا کند.
معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استاندار گیلان بر ضرورت تحرکات جدی تر در اصلاح نظام اداری تاکید کرد و گفت: ضروری است این مهم نیز در شهرستان ها با جدیت بیشتر دنبال شود.
احمدی در ادامه ساماندهی رودخانه ها و آب بندان ها را کاری ارزشمند توصیف و اضافه کرد: این اقدامات می تواند 500میلیارد تومان برای استان سرمایه‌گذاری ایجاد کند.
وی در خاتمه سخنان خود برگزاری جلسات منظم ستاد تنظیم بازار  و تشکیل کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید را تا پایان سال جاری مورد تاکید قرار داد.
سرپرست فرمانداری رودسر هم در این مراسم با اشاره به توانمندی ها و قابلیت های این شهرستان به ویژه در بخش مرکزی رودسر  مهم ترین آن در استفاده بهینه از ظرفیت سواحل دانست و ابراز امیدواری کرد زمینه لازم برای جذب سرمایه‌گذاری در این بخش فراهم شود تا این قابلیت ها به فعلیت در آید.
علی وارسته همچنین با اشاره به برخی مشکلات در حوزه بخش مرکزی رودسر مهم ترین آنها را ساماندهی و هدایت آبهای سطحی و دیگر لزوم بازنگری صحیح و جامع در طرح هادی روستای احمد آباد  عنوان کرد.
در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات پسند بخشدار سابق بخش مرکزی رودسر، رمضانی به سمت بخشدار جدید بخش مرکزی رودسر معرفی شد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir