چهارشنبه 29 خرداد 1398

آموزش و اشراف حقوقی مردم را افزایش دهیم

پویشگران گیل: فرماندار سیاهکل استقلال دستگاه قضا و امر قضاوت را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: در جهت رفع مشکلات و مسائل باید آموزش و اشراف حقوقی مردم را افزایش دهیم و در این راستا دادگستری شهرستان تلاش های زیادی صورت داده است.
محمود صوفی در مراسم معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیاهکل، با تقدیر و تشکر از حضور گسترده و پرشور مردم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: حضور مردم در این روز موجب خیره شدن چشم دشمنان نظام شد و مسئولین ادارات شهرستان باید از این حضور مردم درس گرفته و باید بپذیرند که مردم به عنوان ولی نعمتان و کارفرمایان ما هستند و ما باید پاسخگوی مطالبات مردمی باشیم.
وی به تاثیرپذیری کشورهای دیگر از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: امروز کشور فرانسه که مهد دموکراسی در دنیا شناخته می شود در حال تاثیرپذیری از برکات و آثار انقلاب اسلامی ایران است و این افتخار نصیب کشور ما شده که امروز در مبارزات مردم فرانسه الگو و نماد خود را ایران اسلامی می دانند و این مهم با رشادت های شهدا و ایثارگران و مردم شریف ایران به انجام رسیده است.
فرماندار سیاهکل در ادامه به جایگاه رفیع قضاوت پرداخت و گفت: دادگستری شهرستان سیاهکل در بحث شورای پیشگیری از وقوع جرم و شورای حفظ حقوق بیت المال اقدامات مثبت و خوبی داشته و در بحث رفع اطاله دادرسی علیرغم همه کمبودهای نیروی انسانی، نرم افزاری و سخت افزاری توانسته زمان رسیدگی به پرونده ها را کاهش دهد و این یک امتیاز خوب برای ارزیابی دادگستری شهرستان بوده که شاهد کمترین آمار پرونده از سال گذشته است.
این مقام مسئول استقلال دستگاه قضا و امر قضاوت را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: قاضی در صدور رای استقلال دارد. همچنین در جهت رفع مشکلات و مسائل باید آموزش و اشراف حقوقی مردم را افزایش دهیم و در این راستا دادگستری شهرستان تلاش های زیادی صورت داده است.
وی ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی اعضای شورای تامین شهرستان در رفع دغدغه ها و مشکلات مردم، تصریح کرد: اعضای شورای تامین با در نظر گرفتن رضایت مردم در حال انجام وظیفه هستند و امیدوارم که با حضور دادستان جدید شهرستان و همکاری با سایر اعضای شورای تامین اقدامات موثری در رفع مشکلات و مسائل شاهد باشیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir