دوشنبه 3 تیر 1398

هر فصل حداقل یک برنامه بزرگ فرهنگی و شاد در لنگرود اجرا می کنیم
امروز بیش از هر زمانی نیاز به شادی و نشاط داریم
می خواهیم لنگرود را شهری شاد به کشور معرفی کنیم

پویشگران گیل: مهندس سید مهدی رجایی شهردار لنگرود در گفت و گویی با اشاره به ضرورت توجه به مسائل فرهنگی در توسعه شهری تاکید و اظهار کرد: شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر دوران تشکیل و تثبیت را سپری کرده اند و امروز دغدغه هایشان بهبود زندگی شهروندان، رفاه اجتماعی، بهداشت، مسائل فرهنگی و رفع مشکلات شهری است.
تابناک گیلان / عصر روز دوشنبه، جشن بزرگ انقلاب،ویژه برنامه تلویزیونی چهل اوخان با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون و با همکاری شهرداری لنگرود برگزار شد.
سید مهدی رجایی شهردار لنگرود طی گفت و گویی با اشاره به ضرورت توجه به مسائل فرهنگی در توسعه شهری تاکید و اظهار کرد: شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر دوران تشکیل و تثبیت را سپری کرده اند و امروز دغدغه هایشان بهبود زندگی شهروندان، رفاه اجتماعی، بهداشت، مسائل فرهنگی و رفع مشکلات شهری است.
رجایی افزود: بدون شک خدمت رسانی شهرداری لنگرود در زمینه فرهنگی و اجتماعی باید با برنامه ای مدون صورت بگیرد و تردیدی نیست که شهر زیبای لنگرود باید در زمینه های فرهنگی پیشتاز باشد بر همین اساس لازم است در این دوره مدیریت شهری به اقدامات فرهنگی و اجتماعی توجه بیشتری شود.
شهردار لنگرود با بیان اینکه باید بپذیریم یکی از نیازهای امروز ما ایجاد فرصت هایی برای شادی و نشاط است اظهار کرد: در دنیای امروز به دلیل شیوه زندگی و فشارهای روانی حاکم بر مردم، بیش از هر زمانی نیاز به نشاط و شادی داریم و میخواهیم لنگرود را شهری شاد در کشور معرفی کنیم.
رجایی در پایان خاطرنشان کرد: نفس کشیدن در فضای آلوده فرهنگی و اجتماعی به مراتب سخت تر از تنفس در هوای آلوده است و معتقدم وظیفه شهرداری‌ صرفاٌ خدماتی نیست و باید در توسعه فرهنگی و اجتماعی مردم نیز نقش آفرینی کنیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir