چهارشنبه 29 خرداد 1398

بهره مندی بیش از 90 درصد روستاهای تالش از نعمت گاز

پویشگران گیل: مدیرعامل شركت گاز استان گیلان گفت: با اتمام پروژه گازرسانی به 3 روستای بنون، شاه میلرزان و کوهستان خطبه سرا، تعداد 272 خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و درصد بهره مندی روستایی شهرستان تالش به 91.2 درصد افزایش می‌یابد.
مهندس حسین اکبر در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی پروژه‌ گاز رسانی به مناطق صعب العبور شهرستان تالش، اظهار کرد: خوشحالیم که در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی توانسته‌ایم نعمت گاز را برای بهره مندی مردمان خوب و نجیب استان در شهرها و روستاها برسانیم.
مدیرعامل شركت گاز استان گیلان با بیان اینکه علی‌رغم برخورداری 90.4 درصد خانوارهای روستایی شهرستان تالش از نعمت گاز، گازرسانی به 3 روستای کوهستانی و صعب العبور دیگر در حال اجرا است، افزود: با اتمام پروژه گازرسانی به 3 روستای بنون، شاه میلرزان و کوهستان خطبه سرا، تعداد 272 خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و درصد بهره مندی روستایی شهرستان تالش به 91.2 درصد افزایش می‌یابد.
اکبر، بیان کرد: هزینه گازرسانی به این روستاها بیش از 50 میلیارد ریال است و امیدواریم تا پایان بهار سال آینده عملیات گازرسانی به این 3 روستا به پایان برسد.
وی گفت: در بخش گاز توانسته‌ایم یکی از اهداف انقلاب اسلامی که ارائه خدمات به مردم و توزیع عدالت اجتماعی بوده را تحقق بخشیم.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir