چهارشنبه 29 خرداد 1398

کتاب «40 سال تلاش» در گیلان رونمایی شد

پویشگران گیل: از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان کتاب «40 سال تلاش» همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلان رونمایی شد.
کیوان محمدی در مراسم رونمایی از کتاب «40 سال تلاش» که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: 22 بهمن نشان دهنده تحمیل و تحکیم اراده ملت بر کشور است.
وی با بیان اینکه دشمنان چهل سال است می خواهند کار نظام را تمام کنند، افزود: علی رغم تحمیل جنگ و تحریم های فراوان به واسطه اتحاد ملی و رهبری داهیانه تاکنون روی پای خودمان ایستاده ایم؛ البته نمی توان مسائل و مشکلاتی نظیر گرانی و بیکاری را کتمان کرد، اما راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان داد که انقلاب به مرد تعلق دارد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان اضافه کرد: دشمنان ما به ویژه ترامپ بدانند ملتی که هشت سال با دستان خالی جنگ را اداره کرده، در شرایط کنونی نیز با وجود همه فشارها و تهدیدها نیز می تواند کشور را مدیریت کند؛ این در حالی است که همواره سعی می کنیم با عقل و تدبیر فشارها را کاهش دهیم.
محمدی برجام را نشان دهنده حسن نیت ملت ایران دانست و یادآور شد: انقلاب ما انقلاب مذاکره و مناظره است و اگر در سال 57 به پیروزی رسیدیم به واسطه همین مناظره ها بود که انقلاب را از حیث فکری و فلسفی تثبیت کرد و در منطق کم نمی آورد لذا از مناظره و مذاکره ابایی نداشته، نداریم و نخواهیم داشت، اما در عین حال از حق خود نمی گذریم.
وی کتاب «40 سال تلاش» را ماحصل اقدامات کلیه کارمندان دولت در سازمان های مختلف استان گیلان دانست و گفت: مردم در راس همه فعالیت های ما قرار دارند، زیرا این امکان و توانایی را به خادمان خود می دهند که با انگیزه مضاعف به کار و تلاش بپردازیم.
شراره کاووسی، سرپرست حوزه برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان نیز در ادامه، کتاب مذکور را تصویری از چهل سال تلاش بدنه دولت در گیلان دانست و یادآور شد: کتاب «40 سال تلاش» با دو رویکرد گزارش عملکرد براساس شاخص های کمی در حوزه های کلان اقتصادی، تولیدی، زیربنایی و فرهنگی و اجتماعی و پنج برنامه توسعه بعد از انقلاب تدوین شده است.
وی با بیان اینکه کتاب مذکور به تشریح پروژه های افتتاحی استان، سال افتتاح و هزینه کرد پرداخته است، خاطرنشان کرد: استعلامات لازم از 31 دستگاه اجرایی گرفته شده و تاثیر پروژه های افتتاحی بر استان و زندگی مردم احصا شده است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir