سه شنبه 4 تیر 1398

گسترش عدالت آموزشی از برکات انقلاب است

پویشگران گیل: مدیرکل آموزش‌ وپرورش استان گیلان گفت: گسترش فضاهای آموزشی، ارتقای سطح دانش در دورترین نقاط و بسط عدالت آموزشی و ظهور بسیاری ازاستعدادهای شگرف ازبرکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آموزش و پرورش است.
نادر جهان آرای با گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب، اظهار کرد: چهل سال از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران عزیز می‌گذرد؛ چهل سالگی دوران بلوغ است و به همین دلیل یکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخ ایران را پشت سر می‌گذاریم.
مدیرکل آموزش‌ وپرورش استان گیلان با بیان اینکه بی شک فرهنگیان و دانش‌آموزان پرتلاش این مرز و بوم سهم بزرگی در شکل گیری و تداوم این انقلاب داشته‌اند، افزود: ۳۶هزار شهید دانش‌آموز و ۴۶۰۰ شهید فرهنگی که پیشگامان صیانت از آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و اسلام ناب محمدی بودند، همواره زنده‌اند و اندیشه پاکشان چراغ راه ما است.
وی بیان کرد: گسترش فضاهای آموزشی، ارتقای سطح دانش در دورترین نقاط و بسط عدالت آموزشی و ظهور بسیاری از استعدادهای شگرف از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آموزش و پرورش است. اکنون پس از گذشت چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود تمامی توطئه‌ها و دشمنی‌های مستکبرین عالم، همچنان با قدرت و صلابت پابرجاست.
جهان آرای با بیان اینکه امروز همه فرهنگیان و دانش‌آموزان و اولیای آنها همگام و هم‌صدا شدیم تا عزت و اقتدار ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم، تصریح کرد: امیدوارم همواره با تقویت مفاهیم وحدت آفرین و بهره مندی هر چه بیشتر از رهنمودهای مقام معظم رهبری همراه با تدبیر و عقلانیت، شاهد آینده زیباتری برای ایران عزیز باشیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir