سه شنبه 4 تیر 1398

افتتاح ۲ واحد تولیدی صنعتی در منطقه آزاد انزلی

پویشگران گیل: در ششمین روز دهه فجر با حضور مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران، ۲ واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و اشتغالزایی ۹۵ نفر در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.
در ششمین روز از دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی دو واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و اشتغالزایی ۹۵ نفر با حضور افروز بهرامی رییس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران، رضا مسرور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان و مقامات استانی و منطقه ای به صورت رسمی در مدار تولید قرار گرفتند.
براین اساس شرکت گل پاک به عنوان نماینده شرکت یورودت ایتالیا و با تکنولوژی و دانش این شرکت، با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریالی با تولید شوینده های بهداشتی موجبات اشتغالزایی مستقیم برای ۱۰ نفر را فراهم کرده است و سرمایه گذار این شرکت یک ایرانی ساکن ایتالیا است که در راستای سیاست های جذب سرمایه گذاران و ایرانیان خارج از کشور سازمان منطقه آزاد انزلی، جذب و در این منطقه اقدام به سرمایه گذاری کرده است.
از سوی دیگر طرح توسعه شرکت هفت الماس که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ریل کابینت کشور است، مورد بهره برداری قرار گرفت، این طرح تولیدی از طریق تجهیز ماشین آلات جدید و توسعه کارخانه با میزان سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریالی زمینه اشتغال ۸۵ نفر را به صورت مستقیم فرآهم و محصولات تولیدی آن به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به نمونه های مشابه خارجی از مقبولیت خوبی در بازار کشور برخوردار است.
بنابراین گزارش بازدید از دو شرکت تولید و صادر کننده نمونه کشوری منطقه که در حوزه های پوشاک و صنایع سلولزی مشغول به فعالیت هستند از دیگر برنامه های بازدید مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران بود.
گفتنی است حضور در مراسم تجلیل از مراسم مدیران واحدهای تولیدی صادراتی منطقه آزاد انزلی و امضای تفاهمنامه مشترک به منظور افزایش همکاریهای سازمان منطقه آزاد انزلی و صندوق توسعه صادرات ایران در راستای حمایت از تولید ملی و افزایش صادرات غیر نفتی کشور از دیگر برنامه های حضور دکتر بهرامی و هیات همراه در منطقه بود.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir