سه شنبه 4 تیر 1398

در چهل سال گذشته ویترین شکست های آمریکا را شاهدیم

پویشگران گیل: معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در چهل سال گذشته ویترینی از شکست های آمریکا را شاهد هستیم.
سردار احمد عبدالهی در یادواره 166 شهید شهرستان آستارا که با حضور مسئولان کشوری و استانی در مصلای بزرگ مسجد جامع این بندر مرزی برگزار شد، اظهار کرد: انقلابی که به پرچمداری امام خمینی (ره) پیروز شد، با اندیشه اسلام ناب محمدی در برابر ابرقدرت های جهان ایستاد.
وی با تأکید بر اینکه انقلاب ما مبنای قدرت را تسهیلات نظامی نمی داند، ادامه داد: امروزه و پس از چهل سال، همه سیاست های امام با قوت ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه «آمریکا» در هشت سال دفاع مقدس، با همراهی 40 کشور دنیا از شعاع 1200 کیلومتری بر کشور ما تجاوز کرد، افزود: همین شهدای والا مقام بودند که با تقدیم خون خودشان از این انقلاب پاسداری کردند.
سردار عبدالهی با بیان اینکه محاصره اقتصادی و تحریم های سخت از دسیسه های استکبار بود که برای مقابله با انقلاب مردم ایران طراحی شد، خاطر نشان کرد: جنگ نرم با استفاده از فضای مجازی، رسانه و شبکه های فارسی زبان را شاهد هستیم که بر ما تحمیل شده است.
وی با تأکید بر اینکه در چهل سال گذشته ویترینی از شکست های آمریکا را شاهد هستیم، تصریح کرد: آمریکا میلیاردها دلار هزینه می کند و با تصویب قوانین در مجلس سنا و سایر مجالس با نظام نو و قدرت جدیدی که از سال 1357 در ایران شکل گرفته است، مبارزه می کند.
معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: آنها خاورمیانه جدید را طراحی کردند و باز هم شکست خوردند.
وی با بیان اینکه داعش حاصل طراحی آنها در خاورمیانه بود، گفت: امروز و پس از گذشته چهار دهه، وفول آمریکا را به روش های مختلف شاهد هستیم.
وی در پایان با اشاره به اینکه انقلاب ما هر روز پر عظمت تر می شود، خاطرنشان کرد: یکی از ترفندهای استکبار سناریوهای رسانه ای است که ملت ما با بصیرت خود از آن آگاه هستند و توطئه ها را ناکام می گذراند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir