دوشنبه 27 خرداد 1398

فراخوان عکس تصویرگران فجر انقلاب در لاهیجان

پویشگران گیل: به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فراخوان عکس تصویرگران فجر انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان منتشر شد.
قاسم مصفا مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: انجمن سینمای جوانان ایران –دفتر لاهیجان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی لاهیجان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه مشارکت مردمی در خصوص پژوهش و تحقیق، عکس انقلاب را برگزار می کند.
وی افزود: از تصویرگران فجر انقلاب اسلامی و مردم پرشور و انقلابی و علاقمند به پژوهش درلاهیجان و کشور دعوت می شود تا با مراجعه به آلبوم شخصی، عکسهای مربوط به وقایع انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان را از سالهای ٥٧ و ٥٨ به صورت امانت تا تاریخ ٢٢ اسفند به دبیرخانه واقع در دفتر انجمن سینمای جوان دفتر لاهیجان تحویل دهند.
مصفا ادامه داد: عکس های برگزیده در قالب یک کتاب مجموعه عکس انقلاب اسلامی لاهیجان با ذکر منبع و صاحب اثر چاپ خواهد شد.
مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: علاقمندان جهت شرکت در این رویداد فرهنگی می توانند عکسهای خود را به نشانی خیابان امام خمینی (ره)-اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان –طبقه دوم – انجمن سینمای جوان تحویل دهند و یا با شماره تلفن ٠١٣٤٢٣٤١٥١٩ تماس حاصل کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir