چهارشنبه 29 خرداد 1398

شهرستان بندرانزلی از ظرفیت بالایی برخوردار است

پویشگران گیل: استاندار گیلان با بیان اینکه شهرستان بندرانزلی از ظرفیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: لازم است از «تالاب» و «ساحل دریا» به عنوان دو ظرفیت طبیعی موجود در انزلی صیانت کنیم.
مصطفی سالاری در حاشیه افتتاح پروژه بزرگ احداث پارک شهید اختر کاویان شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: 121 پروژه به ارزش تقریبی 200 میلیارد تومان  در انزلی به مناسبت دهه مبارک فجر  به بهره برداری رسیده است.
وی انزلی را شهرستانی با ظرفیت بسیار بالا عنوان و خاطرنشان کرد: «تالاب انزلی» و «ساحل دریا» به عنوان دو ظرفیت طبیعی بسیار مهم در این شهرستان به شمار می روند که لازم است از آنها صیانت کنیم و با استفاده درست، کسب و کار بهتر و رونق اقتصادی را برای انزلی و مردم به ارمغان بیاوریم.
استاندار گیلان این دو ظرفیت را مهم ترین منابع طبیعی دانست که در اختیار است و تصریح کرد: این دو ظرفیت برای همه ی ملت ایران مهم است و از ارزش بالایی برخوردار است که باید بتوانیم سازکاری فراهم کنیم تا مردم از آنها استفاده حداکثری داشته باشند.
سالاری افزود: البته اقتصاد بندرانزلی در حال حاضر و در شرایط معمول هم متکی به این دو ظرفیت است، اما باید استفاده ها را ساماندهی کنیم تا رونق اقتصادی با توجه به شرایط کنونی کشور حاصل شود.
استاندار گیلان امروز از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان بندرانزلی بازدید کرد و همچنین با حضور مصطفی سالاری 47 پروژه عمران شهری با اعتباری بیش از 99 میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری رسید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir