دوشنبه 27 خرداد 1398

بهره برداری از 75 پروژه عمرانی شهرستان سیاهکل در دهه فجر

پویشگران گیل: فرماندار سیاهکل، به برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان اشاره کرد و متذکر شد: در دهه فجر امسال 75 پروژه عمرانی با هزینه کرد 119 هزار و 745 میلیون ریال و تعداد 333 طرح اشتغالزایی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
محمود صوفی، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: به دنبال پیروزی انقلاب در بهمن 57 دشمنان خارجی با همکاری ایادی داخلی خود و با به راه انداختن گروه های نفاق، تحمیل جنگ و تحریم ها سعی در بر هم زدن نظم و امنیت کشور کردند، اما با درایت و مدیریت حضرت امام خمینی(ره) و رهبری و حضور گسترده مردم همه توطئه ها خنثی شده است.
وی با اشاره به پیش بینی مقام معظم رهبری مبنی بر فروپاشی نظام سرمایه داری غرب در آینده ای نزدیک، گفت: امروز آمریکا از یک کشور مقتدر اسلامی در جهان وحشت دارد و این به لطف قدرت نرمی است که فرزندان این آب و خاک با نثار جان خویش به ارمغان آورده اند و لذا با تلاش همین فرزندان و اقتدار نیروهای مسلح، شرمساری و عصبانیت را در چهره استکبار شاهد هستیم و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتخار می کنیم که حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان جدا نشده و این کشور تحت سلطه استکبار جهانی قرار نگرفته است.
فرماندار شهرستان سیاهکل با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به مردم، گفت: مردم بعد از اعتقادات و ارزش های دینی خط قرمز ما هستند و از خودگذشتگی همین مردم باعث شده امروز مدیران به پست های مدیریتی برسند لذا از همه مدیران و مسئولان شهرستان می خواهم به دور از هرگونه حواشی و تشریفات زائد در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.
این مقام مسئول در ادامه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در طول چهل سال گذشته برشمرد و اضافه کرد: در قبل از پیروزی انقلاب تنها چند درصد از مردم از امکانات زیرساختی مثل آب و برق و گاز و خدمات بهداشتی بهره مند بودند، اما در حالی وارد چهلمین سال انقلاب می شویم که در شهرستان سیاهکل صد درصد بهره مندی از برق در حوزه شهری و 88 درصد بهره مندی از گاز طبیعی وجود دارد و بیش از 50 درصد اراضی کشاورزی ما مکانیزه کشت می شود.
وی همچنین به تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان پرداخت و بیان کرد: در گذشته تعداد مشترکین گاز شهری شهرستان سیاهکل 8 هزار و 210 خانوار بود، اما در دولت تدبیر و امید به 11 هزار و 409 خانوار گازرسانی شد و 114 روستای برخوردار داریم.
صوفی با بیان اینکه در چهل سال گذشته افزایش 300 درصدی ارزش افزوده محصولات کشاورزی در آمار بانک جهانی، افزایش تولید گندم از 6 میلیون تن به 14 میلیون تن در سال 95، افزایش 20 برابری محصولات باغی و افزایش 90 درصدی محصولات غذایی کشور را شاهد بودیم، گفت: همه این افتخارات در کشور علیرغم دشمنی ها، تحریم ها و بدعهدی های استکبار جهانی صورت گرفته است و در آینده نیز با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری اقتدار بیشتری در کشور به وجود خواهد آمد.
وی به برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان اشاره کرد و متذکر شد: در دهه فجر امسال 75 پروژه عمرانی با هزینه کرد 119 هزار و 745 میلیون ریال و تعداد 333 طرح اشتغالزایی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
فرماندار سیاهکل یادآور شد: در طی مدت دو ماه اخیر نیز با کمک و پیگیری استاندار و نماینده شهرستان در مجلس مبلغ یک میلیارد تومان برای جاده جلیسه به کلیشم، 600 میلیون تومان برای تقویت بستر پیچ اباذری و 600 میلیون تومان برای تامین روشنایی مسیر سیاهکل به دیلمان اعتبار در نظر گرفته شده است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir