دوشنبه 27 خرداد 1398

پروژه احداث پتروشیمی در رودسر اجرا می شود

پویشگران گیل:دکتراسدالله عباسی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار کرد: به برکت انقلاب امروز قطار خدمت سازندگی در جای جای کشور به ویزه درشهرستان رودسر و املش شکوفا تر از گذشته است.
نماینده مردم رودسر و املش تصریح کرد: حرکت انقلاب در ریل توسعه و شتاب قرار گرفته است و با توجه به تمهیدات اندیشیده شده مقرر شده با اعزام تیمهای ویزه وزارت نفت در شهرستان رودسر مقدمات کار احداث پتروشیمی در رودسر فراهم شود و اهتمام ویزه ای در این خصوص فراهم خواهد شد تا کلنگ آن بزودی زده شود.
وی افزود: میزان سرمایه گذاری و اشتغال همزمان با کلنگ زنی اعلام خواهد شد و امید است با احداث مجتمع پتروشیمی در رودسر شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی در شهرهای رودسر و املش باشیم.
عباسی گفت: امسال برگزاری یوم الله ۲۲ بهمن مصادف با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شده است و ملت به تبعیت از رهبری در روز۲۲بهمن با حضور خود به تمامی تحریم ها و نق زدن های برخی در داخل و خارج نشان خواهند داد که این ملت مطیع رهبری هستند و اجازه نخواهند داد که دشمنان از تحریم ها و فشارهای اقتصادی سواستفاده کنند و پوزه انان را به خاک خواهند مالید؛ چراکه این ملت با ولایت هستند و به خون شهدای انقلاب اسلامی پایبند هستند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir