دوشنبه 27 خرداد 1398

پیام تبریک شهردار لنگرود به مناسبت آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

پویشگران گیل: امروز کشور عزیزمان ایران اسلامی به برکت خون شهدای انقلاب و 8 سال دفاع مقدس، قله‌های بلند پیشرفت و تعالی را فتح کرده، و انقلاب‌ اسلامی سرچشمه تحول و تعالی در منطقه گردیده، و به الگویی موفق برای ملتهای آزاده در مسیر آزادی‌خواهی و احیای هویت اسلامی تبدیل گردیده است.
مهندس سیدمهدی رجایی طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر و فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
در پیام تبریک شهردار لنگرود آمده است:
بسمه تعالی
دهه فجر انقلاب اسلامی، فصل پیروزی نهضت آزادی‌خواهی و عدالت‌طلبی مردم غیور و آزاده ایران اسلامی است.
دهه مبارک فجر، سرآغاز طلوع خورشید انقلاب است؛ روزی که نور ایمان بر ظلمت و تاریکی غلبه کرد و همچون چراغی فروزان، راهگشای ما بسوی عزت و کرامت شد.
امروز کشور عزیزمان ایران اسلامی به برکت خون شهدای انقلاب، و هشت سال دفاع مقدس، قله‌های بلند پیشرفت و تعالی را فتح کرده، و انقلاب‌ اسلامی سرچشمه تحول و تعالی در منطقه گردیده، و به الگویی موفق برای ملتهای آزاده در مسیر آزادی‌خواهی و احیای هویت اسلامی تبدیل گردیده است.
اینک درآستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در دهه فجر امیدوارم همگی بتوانیم با استعانت ازخداوند متعال، و یاری از آرمان شهدا و ایثارگران در مسیر و راستای اهداف انقلاب اسلامی طی طریق نموده با همت و تلاش خویش و پیروی از رهبرمعظم انقلاب، جهت پیروزی و سربلندی نظام اسلامی و موفقیت دولت تدبیر و امید گامهای اساسی تری برداریم. انشاءالله.
اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن و یاد و خاطره شهدای دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از تمام مردم بصیر لنگرود دعوت کرده تا با حضوری پرشور و دشمن‌شکن در مراسمات مرتبط با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در چهلمین طلیعه انقلاب شرکت کرده و در 22 بهمن ماه به عنوان سالروز پیروزی این شجره طیبه مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و مستکبران جهان بکوبند.
با تشکر
سید مهدی رجایی
شهردار لنگرود

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir