دوشنبه 3 تیر 1398

اعلام آمادگی برگزاری مسابقات بین المللی در بندرانزلی

پویشگران گیل: در ادامه دیدار دوره ای دکتر شادنیا دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی ایران از هیات رزمی بندرانزلی نشستی با حضور ایشان و مهندس حمیدرضا قهرمانی رییس اداره ورزش و جوانان انزلی و رفعتی دبیر هیات ورزش های رزمی استان گیلان برگزار گردید.
در  ابتدای این نشست سینا قلی پور رییس هیات رزمی انزلی به ارایه گزارش عملکرد و فعالیتهای هیات طی سالهای 96 و 97 پرداخت و از تجهیز و نوسازی پایگاه قهرمانی این شهرستان خبر داد.
 قلی پور همچنین از زحمات و همراهی همیشگی مهندس قهرمانی رییس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی با هیات رزمی شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
مهندس قهرمانی همچنین در ادامه این نشست از برگزاری مسابقات بین المللی و برنامه ریزیهای لازم آن در انزلی خبر داد و گفت: شهرستان بندرانزلی بواسطه  وجود زیرساختهای مناسب و دارا بودن پتانسیل ها و ظرفیت های موجود موقعیت و مکان مناسبی برای برگزاری مسابقات ملی و تورنمنت های مختلف بین المللی خواهد بود.
گفتنی است در پایان دکتر شادنیا این ظرفیت را مثبت ارزیابی کرد و از اداره ورزش و جوانان و همه دستگاههای اجرایی ذیربط خواست تا در این راستا هرچه بهتر و بیشتر هیات رزمی انزلی را حمایت نمایند.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir