چهارشنبه 29 خرداد 1398

نمایشگاه‌  «به کالای» منطقه آزاد انزلی  با محوریت عرضه کالای ایرانی کلید خورد

پویشگران گیل: نمایشگاه «به کالای» به همت سازمان منطقه ازاد انزلی و مجموعه کارخانجات هپی لند و با عرضه کالاهای ایرانی  با حضور برترین شرکت‌های تولید کننده ایرانی از 15 اسفند 97 تا 15 فروردین 98 در مرکز همایش های بین المللی منطقه آزاد برگزار می شود.
اثبات توانمندی و نوگرایی کالای ایران، ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش محصولات ایرانی در بزرگترین و نزدیکترین منطقه آزاد به پایتخت کشور، فرصت بسیار مناسبی برای تعامل همکاری با صادرکنندگان داخلی، شناسایی رقبای داخلی، تولید کنندگان و برندهای ملی، زنجیره تامین مرتبط،  فرصت خرید کالاهای شب عید برای مردم استان گیلان و  فرصت خرید برای چند میلیون مسافر نوروزی استان گیلان و منطقه آزاد انزلی از جمله مزیت های برگزاری این نمایشگاه است.
- هپی‌لند
مجموعه کارخانجات تولید پوشاک هپی لند واقع در منطقه آزاد انزلی با بیش از 30 سال سابقه توسعه اشتغال ایرانی و تولید –توزیع- صادرات پوشاک به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی و صادراتی صنعت پوشاک کشور و ایجاد 1500 نفر اشتغال، راه‌اندازی بیش از 60 شعبه در داخل و خارج از کشور،همواره از موفق‌ترین شرکت‌ها در زمینه‌های صادرات و کارآفرینی و مفتخر به دریافت انواع تندیس­های کارآفرین برتر و صادرکننده نمونه ملی و استانی از جمله کارآفرین برتر سال 1396 و صادرکننده نمونه ملی سال 1397بوده است.
- منطقه آزاد انزلی
بنابه تعاريف بين المللي منطقه آزاد محدوده حراست شده بندري و غير بندري است كه از شمول برخي از مقررات جاري كشور متبوع خارج بوده و با بهره گيري از مزايايي نظير معافيتهاي مالياتي ، بخشودگي سود و عوارض گمركي ، عدم وجود تشريفات زايد ارزي ، اداري و مقررات دست و پاگير وهمچنين سهولت و تسريع در فرآيندهاي صادرات و واردات با جذب سرمايه گذاري خارجي و انتقال فناوري به توسعه سرزمين اصلي كمك مي نمايد. منطقه آزاد تجاري ـ صنعتي انزلي اهدافي نظير: « عمران و آباداني و ارائه خدمات عمومي ـ رشد و توسعه اقتصاد ـ جذب سرمايه گذاري خارجي و داخلي ـ ايجاد اشتغال سالم و مولد ـ تنظيم بازاركار وكالا ، تشويق توليد و صادرات كالا ـ ورود و حضورفعال در بازارهاي منطقه اي و جهاني ـ جذب فناوريهاي جديد وانتقال علم و دانش فني به عوامل توليد داخلي همسو با توسعه علمي و فناوري جهان ـ تسريع در فرايندهاي تجاري ، اقتصادي و فناوري (كاتاليزور) با ايجاد بستر مناسب جهت انجام آزمايشي طرح ها و تعميم آن به سرتاسر كشور » كه رسالت تعامل فعال با جهان ؛ منطبق با سند چشم انداز بيست ساله كشور را دنبال مي نمايد.
- عرضه مستقیم کالاهای شب عیدی
با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی در ابتدای سال، نیاز به برگزاری چنین نمایشگاهی که تولید کنندگان کالای ایرانی بتوانند به صورت مستقیم کالای خود را معرفی و عرضه کنند احساس می‌شد. مجموعه هپی‌لند با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی در پاسخ به این نیاز در نظر دارد نمایشگاهی با حضور برترین شرکت‌های تولید کننده ایرانی که توانسته‌اند محصولاتی با کیفیت در سطح جهانی ارائه کنند، برگزار و به رونق یافتن فروش در ایام عید نوروز کمک کنند.
همچنین از مزیت‌های این نمایشگاه می‌توان به:
 • اثبات توانمندی و نوگرایی کالای ایرانی
• ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش محصولات ایرانی در بزرگترین و نزدیکترین منطقه آزاد به پایتخت کشور
• فرصت بسیار مناسبی برای تعامل همکاری با صادرکنندگان داخلی
• شناسایی رقبای داخلی، تولید کنندگان و برندهای ملی، زنجیره تامین مرتبط
• فرصت خرید کالاهای شب عید برای مردم استان گیلان
• فرصت خرید برای چند میلیون مسافر نوروزی استان گیلان و منطقه آزاد انزلی اشاره کرد.
لازم به ذکر است از تاریخ 15 الی 17 اسفند ماه، بازرگانان، تجار و شرکت‌ها می‌توانند از نمایشگاه بازدید به عمل آورند. و در تاریخ 18 اسفند الی 15 فروردین ماه سال 98 بازدید و خرید عمومی برای عموم می‌باشد. همچنین 15 فروردین ماه اختتامیه و پایان نمایشگاه است.

 

 

 

 

.علاقه مندان و تولیدکنندگان کالاهای داخلی می توانند جهت ثبت نام و دریافت غرفه به لینک زیر مراجعه کنند

https://picland.co/behkala-early-registration

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir