دوشنبه 3 تیر 1398

استخر شنای فرهنگیان؛ پروژه‌ای نیمه تمام با بیش از 10 سال قدمت

پویشگران گیل:‌ مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: در سالجاری یک میلیارد و 300 میلیون تومان برای ادامه ساخت استخر فرهنگیان در نظر گرفته شده، اما اکنون که تقریبا به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، هیچ اقدام عملیاتی جهت تکمیل و اتمام این پروژه انجام نشده است.
نادر جهان آرای با بیان اینکه کلنگ ساخت استخر شنای فرهنگیان استان گیلان سال 87 در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع با 2 هزار و 350 متر مربع زیربنا به زمین زده شد، اظهار کرد: برای ساخت این استخر که در بلوار شهید مدرس شهر رشت واقع شده، تا پایان سال 95 بیش از 4 میلیارد تومان هزینه شده و پس از آن، روند اجرای طرح با کندی مواجه شد.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان افزود: اگر چه در سالجاری یک میلیارد و 300 میلیون تومان برای ادامه ساخت استخر فرهنگیان در نظر گرفته شده، اما اکنون که تقریبا به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، هیچ اقدام عملیاتی جهت تکمیل و اتمام این پروژه انجام نشده است.
وی ادامه داد: این طرح رفاهی دارای استخر شنای اصلی و استخر شنای کودکان، سالن بدن سازی، کافی شاپ و بخش اداری است که در صورت تخصیص به موقع اعتبارات، می‌توان بخش‌های نیمه تمام آن را ساخت و به بهره برداری رساند.
جهان آرای اضافه کرد: شنا از ورزش‌هایی است که پیامبر گرامی اسلام، آموزش آن را برای کودکان توصیه فرموده‌اند. بنابراین با توجه به ضرورت فراگیری این رشته ورزشی و ایجاد روحیه نشاط و سلامت در میان فرهنگیان و دانش‌آموزان، ضروری است تا مسئولان اجرایی استان به کمک آموزش و پرورش استان گیلان شتافته و در تکمیل این طرح استانی مهم، اهتمام جدی داشته باشند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir