چهارشنبه 29 خرداد 1398

برگزاری نمایشگاه بهاره در رشت
 مشکلی در تأمین کالای اساسی وجود ندارد

پویشگران گیل به نقل از فارس: نائب رئیس اتاق اصناف کشور از برگزاری نمایشگاه بهاره در گیلان خبر داد و گفت: اصناف در تأمین کالای اساسی مشکلی نداشته و به‌اندازه کافی کالا در انبارهایمان موجود است.
جلال‌الدین محمدشکریه با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره در گیلان اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، رونق بازار، حمایت از مصرف‌کننده و کمک به مردم برای تهیه کالای اساسی عید است.
وی با اشاره به آغاز کار نمایشگاه بهاره از نیمه دوم اسفندماه بیان کرد: به دلیل اینکه اتاق اصناف، مجری برگزاری این نمایشگاه بوده و هیچ سودی برای خود در نظر نمی‌گیرد، اجناس با قیمتی ارزان‌تر به دست مصرف‌کننده می‌رسد.
نائب رئیس اتاق اصناف کشور برپایی نمایشگاه بهاره را گامی در کاستن فشار اقتصادی بر مردم دانست و افزود: کسبه دارای پروانه کسب می‌توانند نسبت به دریافت غرفه اقدام کرده و کالای خود را مستقیماً در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به دست مصرف‌کننده برسانند.
شکریه از تأمین کالاهای اساسی توسط اصناف خبر داد و گفت: کالاهای اساسی به‌اندازه کافی در انبارهای موجود است و اصناف مشکلی در تأمین کالاهای اساسی شب عید ندارند، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با هماهنگی استانداران و فرمانداران برگزار شده و در حال رایزنی برای توزیع کالاهای تنظیم بازاری توسط اصناف هستیم.
نمایشگاه عرضه مستقیم کالا "فروش بهاره" در رشت از شانزدهم اسفندماه به مدت 10 روز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان آغاز می‌شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir