چهارشنبه 29 خرداد 1398

فعالیت‌های کمیته امداد در جهت رفع فقر است

پویشگران گیل: مدیرکل کمیته امداد گیلان با بیان اینکه فعالیت‌های کمیته امداد در راستای کاهش و رفع فقر است گفت: این نهاد با پرداخت وام اشتغال به نیازمندان آن‌ها را در مسیر توانمندی قرار داده و تا رسیدن به استقلال مالی از آن‌ها حمایت می‌کند.
عباس اهرابی در جمع کارکنان این نهاد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، مدافع حرم و شهدای امدادگر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حکیمانه حضرت امام (ره) قطعاً بدون جان‌فشانی و ایثار شهدای گران‌قدر میسر نمی‌شد.
وی با بیان اهمیت خدمت‌رسانی صادقانه به نیازمندان، مرحوم حمید کامران زاده مدیرکل اسبق کمیته امداد گیلان را نمونه بارز خدمت بی‌منت دانست و افزود: افرادی که در کمیته امداد و یا در هر جایگاهی به مستضعفان یاری می‌رسانند بی‌شک نام نیک آن‌ها در یادها و خاطره‌ها خواهد ماند و الگوی آیندگان خواهند بود.
اهرابی، کمیته امداد را مأمنی برای نیازمندان دانست و تصریح کرد: حضرت امام (ره) بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با هدف حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه دستور تأسیس کمیته امداد را دادند و تا امروز با کمک و همدلی دولت و مردم به‌ویژه نیکوکاران توانسته خدمات گسترده‌ای را به این قشر ارائه دهد.
مدیرکل کمیته امداد گیلان توجه به افزایش نشاط در بین امدادگران و خانواده‌های آن‌ها را یکی از سیاست‌های کاری این نهاد عنوان کرد و گفت: هرچقدر که کارکنان از لحاظ روحی تقویت شوند از یک‌طرف کارایی آن‌ها در محیط اداری افزایش پیدا می‌کند و از طرف دیگر به تحکیم بنیان خانواده آن‌ها کمک خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه رفع فقر مستلزم تلاش و همدلی همه سازمان‌ها، نهادها و مردم است افزود: فعالیت‌های کمیته امداد کاهش و رفع فقر است و در این راستا با پرداخت وام اشتغال به نیازمندان آن‌ها را در مسیر توانمندی قرار داده و تا رسیدن به استقلال مالی از آن‌ها حمایت می‌کند.
اهرابی با تأکید بر تکریم نیازمندان و مددجویان خاطرنشان کرد: امدادگران کمیته امداد نباید تنها توجه به مسائل مادی مددجویان داشته باشند بلکه در بسیاری ازمواقع توجه به تقویت بعد معنوی نیازمندان می‌تواند آن‌ها را در برابر آسیب‌ها حفظ کند.
مدیرکل کمیته امداد گیلان در پایان از تلاش‌های بی‌وقفه امدادگران این نهاد برای حل مشکلات محرومان قدردانی و به ادامه خدمت‌رسانی بی‌منت برای کاهش آلام نیازمندان تأکید کرد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir