جمعه 31 خرداد 1398

چهار برگزیده و چهارده شایسته تقدیر و لوح افتخار سهم کانون گیلان

پویشگران گیل: 18 برگزیده، شایسته تقدیر و دریافت لوح افتخار، سهم کانون استان گیلان در هفتمین دوسالانه هنرهای تجسمی «آفرینش» اداره‌کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان گیلان، بیش از ۳۰۰ کودک و نوجوان عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون در این دوره از دوسالانه هنرهای تجسمی دررشته‌ها و رده‌های مختلف سنی ۴ تا ۱۸ سال موفق به دریافت رتبه‌های برگزیده، دیپلم افتخار و لوح تقدیر شدند.
 بر اساس این گزارش، در رشته‌ی سفال‌گری و در گروه سنی 7 تا 9 سال، «آراد جهانسوز» از مرکز فرهنگی هنری رودسر و در گروه سنی 13 تا 18 سال « آیلین اثنی عشری» از مرکز لنگرود، به عنوان برگزیده این رشته انتخاب شدند و «سوگند مسافر» و « فاطمه رحیم‌پرور» نیز دیپلم افتخار گروه سنی 13 تا 18 سال را به خود اختصاص دادند.
درهمین حال، «ابوالفضل پیمانی» و «محمدصدرا حیدری» از مرکز لاهیجان، «بیتا رجب‌زاده» و «درسا حسین‌زاده» از کانون رودسر، «آتوسا جمشید‌پور» از مرکز مجتمع رشت و «آنیسا پُرحلم» از مرکز فرهنگی هنری شماره 2 کانون رشت نیز در میان اعضای شایسته تقدیر گروه سنی 10 تا 12 سال رشته سفال‌گری جای‌گرفتند.
بر همین اساس، در رشته‌ی هنرهای بومی و سنتی (عروسک) ودرگروه سنی 7 تا 9 سال، «حلما بابازاده» از مرکز املش، به‌عنوان برگزیده انتخاب‌شد و دیپلم افتخار این رشته در گروه سنی۱۰ تا ۱۲ سال به  «امیرجواداکبری» از مرکز شماره 2 کانون بندرانزلی رسید.
هم‌چنین، «فاطمه نوروزی» عضو مرکز فرهنگی هنری شفت، در گروه سنی 7 تا 9سال و در رشته‌ی هنرهای بومی و سنتی (صنایع دستی)،  عنوان برگزیده را به خود اختصاص‌داد و دیپلم افتخار گروه سنی 13 تا 18 سال این رشته  نیز به «یکتا رحمتی»، از مرکز فرهنگی هنری مجتمع رشت تعلق گرفت.
دراین میان، در رشته‌ی نقاشی گروه سنی 7 تا 9 سال، «زهراچرزه» و « آتنا صفوتی» به ترتیب از مرکز فرهنگی هنری شماره 2 کانون بندرانزلی و لاهیجان نیز شایسته دریافت لوح سپاس شدند.
گفتنی است، تمامی این آثار در قالب نمایشگاهی هم‌زمان با جشن‌های چهلمین سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از ۷ تا ۲۲ بهمن 1397در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران به نمایش گذاشته‌ می‌شود.

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir