سه شنبه 4 تیر 1398

شهرداری لنگرود در هفته دولت بیشترین افتتاح پروژه ها را در استان و بعد از شهرداری رشت داشته است

پویشگران گیل: شهردار لنگرود گفت: دهه مبارک فجر فرصتی است تا عملکرد ادارات و نهادها بویژه شهرداریها برای مردم به منصه ظهور گذاشته شود.

مهندس رجایی پروژه های قابل افتتاح این شهر را در دهه فجر شامل پروژه های لوله گذاری خیابان امام خمینی(ره)-آسفالت خیابان امام خمینی(ره)-آسفالت خیابان آزادی،خیابان نظام مهندسی،کوچه هلال احمر،خیابان شهید نورمحمدی و پروژه های زیبا سازی شهر عنوان کرد و گفت: برای به ثمر رسیدن این پروژه ها اعتباری بالغ بر۱ میلیارد تا ۱۰میلیارد هزینه در بر داشته است.
مهندس رجایی ادامه داد: شهرداری لنگرود در هفته دولت بیشترین افتتاح پروژه ها را در استان و بعد از شهرداری رشت داشته و انشاا… شاهد افتتاح بیشترین پروژه ها در دهه مبارک فجر هم باشیم و مردم را خوشحال و امیدوارتر از قبل نماییم.
رجایی همچنین به روشنایی معابر و آذین بندی خیابانها در دهه مبارک فجر اشاره داشت و افزود: امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم و روشنایی و آذین بندی شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که باید به دنیا و دشمنانی که ادعا داشتند، نشان دهیم که مردم ما بعد از گذشت چهل سال انقلاب همچنان با اقتدار ایستاده اند و از خون شهدا و آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری دفاع میکنند.
شهردار لنگرود در پایان میزان کل اعتبارات پروژه های قابل افتتاح دهه مبارک فجر را ۱۱۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: امیدواریم که بیش از این برای شهرمان کار کنیم و هر آنچه که در توان داریم برای رفاه حال شهروندان لنگرودی انجام خواهیم داد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir