دوشنبه 3 تیر 1398

درخشش نشان برنز آسیا بر سینه کوهنورد گیلانی

پویشگران گیل: همکار تامین اجتماعی گیلان بدنبال صعود به قله لنین دومین نشان برنز آسیایی خود را به گردن آویخت.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان، بدنبال دومین صعود موفقیت آمیز کاوه اسدی همکار هیمالیانورد این مجموعه به قلل بالای ٧٠٠٠ متر جهان، طی مراسمی با حضور مسئولین فدراسیون کوهنوردی کشور و اداره تربیت بدنی استان نشان برنز آسیا به ایشان اعطا گردید.
کاوه اسدی از پرسنل تامین اجتماعی گیلان و فعالان ورزشی در حوزه های کوهنوردی و مربی صخره نوردی میباشد که عضویت در تیم یخ نوردی کشور و صعود به قلل مختلف ایران را در کارنامه حرفه ای خود داراست.
بر اساس این گزارش بدنبال هدف گذاری انجام شده بمنظور کسب نشان پلنگ برفی فدراسیون جهانی کوهنوردی که به فاتحان ٥ قله بالای ٧٠٠٠ متر جهان داده میشود، کاوه اسدی طی دو سال متوالی موفق به صعود به قلل کوژنوسکایا تاجیکستان به ارتفاع ٧١٠٥ متر و لنین قرقیزستان به ارتفاع ٧١٣٤ متر گردید.
در همین راستا در همایش ((رونمایی از مستند صعود به قله لنین)) تحت عنوان پاسخی در باد که با حضور بیش از٤٠٠ نفر ازدوستداران ورزش و مسئولین و مقاماتی همچون نمایندگان مجلس، فرماندار و...  برگزار گردید، برای دومین سال متوالی حکم و نشان برنز آسیا توسط مسئولین فدراسیون کوهنوردی به این فاتح جوان گیلانی اهداء شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir