دوشنبه 27 خرداد 1398

25 تن گوشت قرمز منجمد در گیلان توزیع می شود

پویشگران گیل: مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع 25 تن گوشت قرمز منجمد در استان خبر داد.
محمد بداشتی اظهار داشت: در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان از صبح روز سه شنبه بیست و پنجم دی ماه، میزان 25 تن گوشت منجمد قرمز  با قیمت مصوب 29 هزار و 500 تومان در گیلان توزیع می شود.
وی اضافه کرد: شرکت تعاونی های روستایی در شهرستان های رودبار، سیاهکل، انزلی، آستارا و رشت آماده توزیع گوشت منجمد قرمز می باشند.
بداشتی تصریح کرد: فروشگاه زنجیره ای رفاه در تمام شعب شهرستانهای ماسال، رشت، رودبار، انزلی، لنگرود و لاهیجان نیز آماده توزیع هستند.
وی با بیان اینکه در شهرستان تالش توزیع گوشت منجمد قرمز توسط صنوف مختلف به مقدار 5 تن در این مرحله انجام می شود اعلام کرد: در مجموع به میزان 76 تن گوشت منجمد قرمز در این هفته و هفته های آتی در استان توزیع خواهد شد که متعاقباً به اطلاع هموطنان خواهد رسید.
سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نظارت همگانی در بازار را از ارکان برخورد با تخلفات احتمالی برشمرد و گفت: هرچند در زمان توزیع بازرسان این سازمان و اتاق اصناف در  فروشگاه های حضور خواهند داشت ولی هموطنان نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، موضوعات را به سامانه 124 گزارش کنند.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir