چهارشنبه 29 خرداد 1398

تجلی ٤٠ سال خدمت تامین اجتماعی گیلان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب

پویشگران گیل:اداره کل تامین اجتماعی گیلان خلاصه تلاشها و اقدامات خود در عرصه خدمت در 40 سال انقلاب را در نمایشگاه استانی دستاوردها در معرض دید شهروندان قرار می‌دهد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: خلاصه و اهم فعالیتها، تلاشها و دستاوردهای حاصل در ٤٠ سال سپری شده از انقلاب در حوزه تامین اجتماعی در قالب غرقه مستقل به نمایش در خواهد آمد.
جمیل حق پرست با اشاره به تحولات چشمگیر شکل گرفته در این سازمان در ٤ دهه گذشته، از رشد ٢١٠ درصدی واحدهای تابعه و افزایش ٥ برابری بیمه شدگان اصلی در این مدت خبر داده و افزود: تسری یافتن تعهدات به گروههای متنوع از اقشار جامعه همچون رانندگان، کارگران ساختمانی، بسیجیان ، طلاب و روحانیون، قالیبافان، زنان خانه دار، زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، اعضاب انجمن های نظام پزشکی، باربران، خادمین مساجد و ... در کنار بیمه های اختیاری و اجرای قانون مقرری بیمه بیکاری ازخدمات صورت گرفته در سالهای اخیر می‌باشد.  
ایشان انجام مکانیزاسیون اداری، ساماندهی سوابق بصورت مکانیزه، حرکت به سمت خدمات غیرحضوری و اینترنتی، تسهیل و تعدیل بسیاری از قوانین، ایجاد کارگزاری های رسمی در شهرهای بزرگ و شعب اقماری در بخشها و شهرهای فاقد واحد بیمه ای را از مهمترین اقدامات انجام شده در دهه های اخیر دانست.
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان همچنین فعالیتهایی همچون تقبل درصدی از حق بیمه سهم درمان تکمیلی بازنشستگان، مشارکت در نامنویسی مستمری بگیران در اعطای سهام عدالت، مشارکت در اجرای ثبت نام طرح هدفمندی یارانه ها، اجرای چندین مرحله بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، گسترش بانکهای عامل و ... را از دیگر امور اجرایی بمنظور روانسازی و تسهیل خدمات برشمرد.
خاطر نشان می‌سازد نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی از اول لغایت هفتم بهمن ماه در پیاده راه میدان شهدای ذهاب رشت با حضور ٤٠ دستگاه و سازمان استان برگزار می‌گردد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir