سه شنبه 28 خرداد 1398

نجاتگر گیلانی دبیر باشگاه امدادگران و نجاتگران کشور شد

پویشگران گیل: با برگزاری دومین دوره انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران کشور، کمیل کیانی نجاتگر گیلانی به عنوان دبیر باشگاه امدادگران و نجاتگران کشور انتخاب شد.
مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: در انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران، 15 نفر از 31 استان کاندیدا شدند که از بین آنها، اعضای منتخب، دبیر و اعضای علی‌البدل با رای اعضا انتخاب و معرفی شدند.
وی افزود: در این انتخابات، کمیل کیانی نجاتگر جمعیت هلال احمر شهرستان لاهیجان به عنوان دبیر باشگاه امدادگران و نجاتگران کشور انتخاب و معرفی شد.
ولی پور اظهار کرد: مشارکت در برنامه ریزی اجرای برنامه های فرهنگی و تفریحی امدادگران، جمع بندی نیازهای امدادگران و پیشنهاد اولویت ها به سازمان، شناسایی ظرفیت های داخلی و خارجی سازمان به منظور خدمات رفاهی به امدادگران، بررسی طرح های رسیده از باشگاه های امدادگران استانی و انتخاب بهترین طرح ها به سازمان برای بهبود فعالیت های امدادی، ایجاد تعامل بین تیم های عملیاتی استانی، کمک به برقراری ارتباط بین امدادگران و نجاتگران کشور، ایجاد نظم و هماهنگی و وحدت رویه بین باشگاه امدادگران سراسر کشور از جمله وظیفه اعضای منتخب باشگاه امدادگران و نجاتگران کشور است.
کمیل کیانی به مدت 12 سال است که بعنوان داوطلب جمعیت و نجاتگر درجه یک در پایگاه امداد جاده ای لاهیجان فعالیت می کند، وی عضو تیم واکنش سریع شهرستان لاهیجان و مسئول تیم کوهستان هلال احمر لاهیجان نیز است

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir