پنج شنبه 27 تیر 1398

سه گیلانی جزء برترین‌های سوپر لیگ کاراته کشور قرار گرفتند

پویشگران گیل: ۳ کاراته کار گیلانی جزء برترین‌های هفته سوم مسابقات سوپرلیگ مردان کشور قرار گرفتند.
حامد زیکساری با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در تهران و اعلام رنکینگ برترین‌ها در دو بخش کاتا و مبارزه از سوی فدراسیون کاراته خوشبختانه سه گیلانی نیز در بین برترین‌ها قرار گرفتند.
دبیر هیات کاراته استان گیلان افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کاراته و در بخش کاتا، جاوید بهمن جاه از تیم هیات کاراته استان گیلان پس از ورزشکارانی از تیم‌های پاس و دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه سوم قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بخش مبارزه(کومیته) نیز در وزن 75+ کیلوگرم محمدمهدی قاهری کاراته شایسته استان گیلان با قرار گرفتن بالاتر از سایر رقبای خود، عنوان نخست رنکینگ سوپر لیگ مردان کشور را در این وزن به خود اختصاص داد.
وی بیان کرد: همچنین در وزن 67- کیلوگرم بخش مبارزه، مهدی رحیمی‌نژاد دیگر کاراته کار تیم هیات استان گیلان توانست در رنکینگ اعلام شده پس از کاراته کارانی از تیم‌های گوجوریو و دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه سوم قرار گیرد.
دبیر هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: تیم کاراته هیات گیلان در رقابت‌های هفته سوم سوپر لیگ مردان کشور در سالن شهید افراسیابی تهران با کسب یک پیروزی و 2 شکست در مکان سوم گروه خود قرار گرفت.
زیکساری اضافه کرد: بر این اساس و در جریان این مسابقات، تیم هیات کاراته گیلان برابر تیم آذرپینار تبریز صدرنشین این مسابقات با نتیجه 25 بر 2 و همچنین برابر تیم شهدای انقلاب قم با نتیجه 21 بر 7 به پیروزی رسید اما مقابل تیم رعد پدافند هوایی ارتش شش بر 25 شکست خورد.
گفتنی است؛ در رقابت‌های کاراته سوپر لیگ مردان کشور، 10 تیم از استان‌های مختلف کشور در دو گروه 5 تیمی به صورت دوره‌ای و متمرکز در تهران با هم به رقابت می‌پردارند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir