دوشنبه 3 تیر 1398

تاسف بار است که بازنشستگان پس از بازنشستگی به مشاغل دیگری روی بیاورند تا بتوانند زندگی خود را اداره کنند

پویشگران گیل: آئین تجلیل از 15 بازنشسته شهرداری لنگرود با حضور مهندس سید مهدی رجایی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.
مهندس سید مهدی رجای در آیین تجلیل از 15 بازنشسته شهرداری لنگرود گفت: این که بازنشستگان به علت هزینه های بسیار زندگی ناگزیرند پس از بازنشستگی به مشاغل دیگری روی بیاورند تا بتوانند زندگی خود را اداره کنند و این تاسف بار است.
وی افزود: ۳۰ سال کار صادقانه کردن بسیار دشوار است، خوش به حال شما که امروز با افتخار به این مقام رسیدید، من معتقدم شهروندان باید بدانند که از ۳۰ سال خدمت صادقانه باید تجلیل کرد.
شهردار لنگرود گفت: امسال نزدیک به ۱۵ نفر در شهرداری لنگرود بازنشست شدند که امیدواریم خدماتی برایشان فراهم شود که از این اوقات بتوانند بهترین استفاده را بکنند.
وی تصریح کرد: کار هرکدام از شما عزیزان در جایگاه خود بسیار ارزشمند بود و اگر قانون به ما اجازه میداد بسیار علاقمند بودیم که از کمک و یاری شما استفاده نماییم.
رجایی در پایان گفت: به رسم یادبود یک هدیه‌ای درنظر گرفتیم که امروز خدمت دوستان تقدیم می‌کنیم هدیه‌ی ناچیزیه فقط هدف این بود که بدانیم ما به یاد شما عزیزان هستیم و همچنان ان‌شاء‌اله در قلب اداره خودتان جا دارید.

 

تابناک گیلان

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir