چهارشنبه 29 خرداد 1398

حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف هویت شهرستان آستانه اشرفیه است
عدم اتمام پروژه‌ها، خودمحوری برخی مسئولین است

پویشگران گیل: نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان در نشست شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه  گفت: عده‌ای از مسؤولین به دلیل خودمحوری مانع پیشرفت پروژه‌ها در کشور می‌شوند که امیدواریم این روند تغییر کند
آیت‌الله دکتر رسول فلاحتی با بیان اینکه مسئولین باید از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نکنند اظهار کرد: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که مردمانش در طراز خدمت و تا پای جان خود در خدمت نظام بوده‌اند به همین دلیل از مسئولین می‌خواهم تمام تلاش خود برای ارائه خدمت مناسب به مردم انجام دهند.
وی با تأکید بر اینکه اگر مسئولین در طراز مردم نباشند با مشکل مواجه خواهیم بود گفت: در اکثر کشورهای دنیا دولت‌ها هیچ ارتباطی با مردم نداشته و نسبت به دولتمردان خود ناامید شده‌اند زیرا مسئولین آن نظام در طراز مردم نبوده ولی خوشبختانه در کشور ما مردم نسبت به‌نظام خوش‌بین هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اذعان به اینکه مسئولین خدمت به این نظام‌ را باید برای خود یک افتخار بدانند تصریح کرد: در این دنیای پرآشوب و ظالمانه مردم ما در همه عرصه‌ها در خدمت نظام بوده و با خون‌های خود از این انقلاب دفاع کرده‌اند لذا مسئولین باید خدمت کردن به این مردم را افتخار خود بدانند.
وی با اشاره به ارکان اقتدار یک نظام گفت: برای پایداری و ماندگاری یک نظام سه اصل عقیده، اسلام و رهبری موردتوجه است که خوشبختانه کشور ما هر سه رکن را دارا می‌باشد.
فلاحتی با تأکید بر ناتمام بودن بخشی از پروژه‌های عمرانی در کشور گفت: مسئولین اگر در پروژه‌های عمرانی از ظرفیت بالای مردم استفاده کنند بسیاری از این طرح‌ها به سرانجام خواهد رسید ولی عده‌ای از مسئولین به دلیل خودمحوری مانع پیشرفت پروژه‌ها در کشور می‌شوند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان آستانه‌اشرفیه در عرصه‌های مختلف افزود: حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف هویت این شهرستان بوده و نگاه مسئولین به این شهر یک نگاه ویژه است.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه نیز در این جلسه با بیان اینکه از مسؤولین می‌خواهم برای توسعه شهرستان باهم هماهنگی لازم را داشته باشند اظهار کرد: لازمه پیشرفت در هر مجموعه‌ای وحدت وهمدلی بین مردم و مسؤولین است لذا از مردم و مسئولین می‌خواهم که به این امر توجه ویژه کنند.
احمد طیبی با اشاره به اینکه شهرستان آستانه‌اشرفیه به‌عنوان قطب مذهبی مظلوم واقع‌شده است گفت: به برکت وجود حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) که این شهرستان دارای ظرفیت بالایی به لحاظ مذهبی و فرهنگی است به همین دلیل اگر مسئولین به این شهرستان توجه ویژه را داشته باشند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
وی با اذعان به اینکه اجرایی شدن طرح توسعه حرم‌ می‌تواند این شهر را به لحاظ اقتصادی توسعه دهد تصریح کرد: مردم و زائران برای زیارت بقعه‌های متبرکه باید دسترسی آسان به این مکان‌ها داشته باشند که لازمه اجرایی شدن این کار اتمام طرح توسعه حرم است که امیدوارم با تلاش دوستان این امر محقق شود.
فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه نیز در این جلسه با بیان اینکه اگر بتوانیم از ظرفیت‌های این شهرستان به‌درستی استفاده کنیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد اظهار کرد: این شهرستان به دلیل وجود حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف ،خاک حاصل خیز و محصولات کشاورزی متنوع دارای ظرفیت بالایی است که اگر به‌درستی از آن استفاده شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد
مهندس رحیم حیدری گلرودباری با اشاره عدم مشکل آب در فصل ذراعی در شهرستان گفت: خوشبختانه با تمهیدات انجام‌شده ازجمله انجام لایه روبی به‌موقع، سال گذشته کشاورزان ما ازلحاظ کمبود آب با کمترین مشکلی مواجه بوده‌اند.
وی با اذعان به اینکه در شهرستان سعی کردیم مردم را در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت دهیم تصریح کرد: خوشبختانه در شهرستان با دعوت مردم و دانش آموزان به جلسات خود سعی کردیم مردم را در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت بدهیم تا مردم خودشان در جزئی از مسئولین شهرستان بدانند.
در این نشست اداری حسین داداشی رئیس هیئت امنای حرم مطهر درباره اقدامات انجام گرفته از عایدات حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف در بخش های عام المنفعه و حوزه های علمیه برادران و خواهران ، برنامه های فرهنگی واحداث صحن دوم  مطالب مبسوطی را ارائه داد.
سرهنگ عیسی روشن قلب فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه درباره اقدامات این نیرو در بخش امنیتی و انتظامی از دیگر سخنرانان این نشست اداری بودند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir