پنج شنبه 27 تیر 1398

جابه جایی قریب الوقوع عوارضی آزادراه رشت - قزوین

پویشگران گیل: فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت - قزوین خبر داد.
مهندس اسماعیل میرغضنفری از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزاد راه رشت-قزوین در شهرستان رودبار خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری‌های استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در آستانه تحقق یکی از مطالبات و دغدغه‌های مردم شهرستان رودبار هستیم.
وی افزود: با جابجایی عوارضی امامزاده هاشم که ثمره تلاش‌ها و پیگیری‌های زیاد، مستمر و متوالی است امیدواریم رضایتمندی شهروندان را فراهم کنیم.
میرغضنفری با بیان اینکه از محل دریافت عوارضی سرمایه گذاری بانک عامل و دیگر مبادی هزینه‌ای مستهلک می‌شد، اظهار کرد: اقدام و موافقت جابجایی عوارضی رشت - قزوین به سهولت امکان پذیر نبود اما همدلی‌ها و همراهی‌های مردم و مسئولان و استدلال‌های فنی و اقتصادی و اجتماعی این امر مهم در آستانه تحقق است.
فرماندار رودبار از صبوری، نجابت و پیگیری‌های اقشار مختلف مردم، ائمه جمعه و اعضاء شورای تامین در خصوص مشکلات عوارضی امامزاده هاشم قدردانی کرد.
وی خاطرنشان کرد: ایستگاه بازرسی نیروی انتظامی نیز از رودبار توام با عوارضی به ورودی استان گیلان در مسیر قزوین به رشت منتقل می‌گردد تا از ترافیک ایام تعطیلات جلوگیری شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir