سه شنبه 4 تیر 1398

تبدیل ایران تاثیرپذیر به کشور تاثیرگذار یکی از دستاوردهای انقلاب است

پویشگران گیل: فرماندار رودبار یکی از دلایل جدی عداوت دشمنان قسم خورده نظام را تبدیل ایران تاثیرپذیر به کشور تأثیرگذار به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب دانست و گفت: ایام دهه فجر فرصت مناسبی است تا دستاوردهای عظیم انقلاب و کارآمدی نظام را به رخ جهانیان بکشانیم.
اسماعیل میرغضنفری در نشست هماهنگی دهه فجر، اظهار کرد: ایام دهه فجر فرصت مناسبی است تا دستاوردهای عظیم انقلاب و کارآمدی نظام را به رخ جهانیان بکشانیم.
فرماندار رودبار افزود: زمان طاغوت در سخت‌ترین و شدیدترین حملات دشمنان قرار داشتیم و شرایط و فضای آن روز جامعه به گونه‌ای بود که دین ما در حاشیه قرار گرفته بود و هیئت حاکمه بدون تأسی به دین در کشور اسلامی مسیر را به گونه‌ای رقم زده بود که تمام تصمیم گیری‌های مملکت در بیرون مرزها برای ما نوشته می‌شد.
وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه خون شهیدانی استوار است که برای استقرار آن با تمام اخلاص از هستی خود گذشتند، گفت: با ایثار و تقدیم خون شهیدان، پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پلشتی‌ها و بدی‌های رژیم پهلوی از بین رفت و استواری پایه‌های انقلاب اسلامی مسیر رسیدن به هدف متعالی اصول مترقی نظام را در چارچوب دین مترقی اسلام فراهم کرد.
میرغضنفری، یکی از دلایل جدی عداوت دشمنان قسم خورده نظام را تبدیل ایران تاثیرپذیر به کشور تأثیرگذار به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: در دوران شاه، ایران حیات خلوت دشمنان برای اقدامات نظامی در منطقه خاور میانه شامل استقرار پایگاه‌های نظامی و پایگاه‌های رصد اطلاعاتی و سایر موضوعات بود اما امروز ایران کشور قدرتمندی است که در عرصه‌های بین‌المللی و موضوعات مختلف استراتژی محکمی دارد و به رغم تمام مخالفت‌ها و خواب‌های آشفته دشمنان به مدد الهی و همدلی مسئولان و مردم قهرمان و سرافراز توانسته است سختی‌ها را پشت سر بگذارد.
فرماندار رودبار با بیان اینکه گسست نسل‌ها یکی از نگرانی‌های هر جامعه مترقی است، یادآور شد: در کشور ما هم این مسأله وجود دارد و شاید 70 درصد افراد جامعه فضای قبل از انقلاب را درک نکرده‌اند و این وظیفه ما را که در کوران انقلاب و قبل از آن بودیم سنگین‌تر کرده و نیاز است شرایط قبل و بعد از انقلاب را تبیین نمائیم.
وی با اشاره به بدعهدی‌های همیشگی و تاریخی آمریکا در راستای زیر سؤال بردن کارآمدی نظام، گفت: یکی از کارهای بسیار زشت این کشور خروج یک جانبه از توافق بین‌المللی برجام بود که تا حد زیادی هم پیمانان اروپایی شان هم نسبت به این موضوع معترض شدند.
میرغضنفری افزود: خروج یکجانبه آمریکا از برجام برای ما مشکلاتی داشته است و دشمن هم با هدف اقتصادی وارد عرصه پیکار با نظام شده است، اگر بنابراین باشد که نتوانیم کارآیی خود را در عمل نشان دهیم و ثابت کنیم آب به آسیاب دشمن ریخته‌ایم.
وی با بیان اینکه مشروعیت هر نظامی در مشارکت مردم آن نظام و کشور است، خاطرنشان کرد: به رغم تمام اقدامات دشمن به خواست خدا در مناسبت‌هایی همانند دهه فجر، راهپیمایی 22 بهمن، روز قدس و مناسبت‌های مشابه مردم علی رغم گله مندی بجا و اعترض نسبت به برخی نارسایی‌ها، اما حساب این کسری‌ها و کمبودها را با نظام جدا کرده‌اند و پای نظام و انقلاب و امام و رهبری خودشان ایستاده‌اند.
فرماندار رودبار تصریح کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم در حالی که دشمنان همچنان برای ما خواب و خیال می‌بینند و رهبر معظم انقلاب اسلامی هم در خصوص تلاش دشمن برای ایجاد فتنه در سال آینده هشدار داده‌اند که لازمه‌اش هوشیاری و دقت وی یکی از مشکلات سنوات گذشته را که رهبر معظم انقلاب و سایر مسئولان نظام نیز بارها تاکید کرده‌اند کارها و خدمات تبیین نشده انقلاب دانست و گفت: عملکرد دولت‌ها در طول سال‌های پس از انقلاب، دستاوردهای نظامی و انتظامی و توجه نظام به مناطق محروم و خواست و اراده مردم بر اساس همان عهد و میثاقی است که انقلاب بر پایه آن استوار بوده و تا امروز هم ادامه یافته است.
میرغضنفری تاکید کرد: به هر اندازه‌ای که اعتقاد داریم پای نظام و انقلاب‌مان بمانیم و دشمنان را مأیوس کنیم و در کنار مردم تلاش نمائیم بر سختی‌ها و مشکلات فائق آئیم.
وی خاطرنشان کرد: برای اینکه ایام دهه مبارک فجر امسال را با کیفیت بهتری برگزار کنیم، همانند سنوات گذشته کمیته‌هایی را تشکیل دادیم که در ذیل هر کدام دستگاه‌ها و نهادهایی هستند که برای بهتر برگزار شدن برنامه‌ها باید هم افزایی و تلاش داشته باشند.
فرماندار رودبار بیان کرد: معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و جانشین ستاد دهه فجر تدابیری اتخاذ کنند که حالت رقابتی بین کمیته‌ها ایجاد شود و برنامه‌های فاخر، با کیفیت و مردمی همراه با نشاط اجرا شود.
وی به تداخل ایام فاطمیه با دهه فجر اشاره کرد و گفت: در برنامه‌های دهه فجر همه تلاش‌مان برنامه‌های عمرانی نباشد و نسبت به برنامه‌های فرهنگی با رویکرد و حفظ حرمت این ایام هم اهتمام داشته باشیم.
میرغضنفری با بیان اینکه رضایت مردم را جلب کنیم که بهترین قضاوت را خواهند داشت، یادآور شد: در طول سال مردم به سمت ما می‌آیند، در ایام دهه فجر ما به سمت مردم برویم و دستگاه‌های خدمات رسان با محوریت یکی از معاونت‌های فرماندار به میان مردم بروند و خدمات دهی در قالب میز خدمت داشته باشند.
وی همچنین بخش مهم برنامه‌های ایام الله دهه فجر را راهپیمایی 22 بهمن دانست و تاکید کرد: از هم اکنون تمهیدات لازم برای مشارکت گسترده اقشار مختلف مردم اندیشیده شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir