دوشنبه 27 خرداد 1398

دستگیری قاتل مادر و دختر در رشت

پویشگران گیل: قاتل مادر و دختری که اجساد آنها به صورت مجهول‌الهویه در رشت پیدا شده بود در کمتر از یک هفته شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ رحیم شعبانی با اعلام اين خبر اظهار کرد: در پی دریافت پرونده کشف جسد مادر و دختر 13 ساله‌اش در پلیس آگاهی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات پلیسی و با استفاده از شگردهای پلیسی، هویت مقتولان 38 ساله و 13ساله را شناسائی و دستگیری قاتل یا قاتلین را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ شعبانی با بیان اینکه کارآگاهان با به دست آوردن سرنخی مبنی بر اینکه مقتولان اخیرا با فردی که با خودروی پیکان تردد می‌کرد در ارتباط بوده و در محل رویت شده بودند، تصریح کرد: کارآگاهان پلیس در مسیر ردگیری و شناسایی هویت قاتل قرار گرفته و در نهایت متهم را در رشت دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
اين مقام انتظامی با اعلام اينكه متهم 56 ساله در ابتدا منكر هرگونه ارتباط با مقتولان و یا ارتکاب به قتل آنها بود، گفت: قاتل پس از مواجه شدن با دلایل و مدارک و مستندات موجود به قتل مادر و دختر اعتراف کرد.
وی با اشاره به اعترافات متهم گفت: متهم مدت سه ماه مقتولان را می‌شناخت و در شب حادثه آنها را سوار خودروی خود کرده بود و ضمن مشاجره و درگیری در بین راه با آنها، کنترل خود را از دست داده و با ضربات دمبل سه کیلویی و چاقو آنها را به قتل رسانده است.
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت اعزام و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir