چهارشنبه 29 خرداد 1398

واگذاری زمین‌های علوی هدیه نظام به مردم است

پویشگران گیل: فرماندار آستانه اشرفیه صدور سند برای افراد محروم را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به آنان برشمرد و گفت: در اجرای منویات و تدابیر رهبر معظم انقلاب در محرومیت زدایی جامعه، صدور سند برای اقشار مستضعف سبب می شود مردم احساس امنیت کنند و با اطمینان به ساخت بناهایی با استحکام و ایمنی لازم اقدام نمایند.
طی مراسمی با حضور فرماندار آستانه‌اشرفیه، محمد سعیدی‌کیا رییس بنیاد مستضعفان کشور، مهندس سید محمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان ، مسئولان استانی و شهرستانی طی مراسمی در اجرای طرح محرمیت زدایی ، اسناد املاک علوی و شبه علوی به واجدین شرایط دریافت آن واگذار شد.
مهندس رحیم حیدری در مراسم واگذاری اسناد املاک علوی و شبه علوی به محرومین واجد شرایط ضمن تشکر و قدردانی از حضور محمد سعیدی کیا ریاست بنیاد در گلزار شهدای شهرستان آستانه اشرفیه گفت: در ابتدا مسئولیت من در شهرستان با پرونده زمین هایی مواجه شدم که فاقد سند بود و در سفر مهندس سعیدی کیا به اوشیان چابکسر از ایشان خواستم که زمین های موجود را شبه علوی قلمداد و در هیات امنای صدور سند برای زمین های علوی طرح موضوع کنند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه صدور سند برای افراد محروم را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به آنان برشمرد و گفت: در اجرای منویات و تدابیر رهبر معظم انقلاب در محرومیت زدایی جامعه، صدور سند برای اقشار مستضعف سبب می شود مردم احساس امنیت کنند و با اطمینان به ساخت بناهایی با استحکام و ایمنی لازم اقدام نمایند.
گفتنی است بنیاد مستضعفان کشور در این مرحله، ۷۰۰ فقره اسناد املاک علوی را به‌ صورت رایگان به مردم محروم شرق گیلان اهدا کرده است که از این تعداد ۱۸۳ سند به ارزش ۱۴ میلیارد تومان متعلق به مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir