جمعه 31 خرداد 1398

دیدار مسئولین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت با مدیرعامل آبفای گیلان در سالروز تشکیل شرکت‌های آب ‌و فاضلاب

به گزارش پویشگران گیل به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، در سالروز تاسیس شرکت های آب وفاضلاب علی فاخته مسئول ستاد فرماندهی و سیدحسن راضی مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی رشت با مدیرعامل این شرکت دیدار کردند و ضمن تبریک این روز راه های همکاری های بیشتر را مورد ارزیابی قرار دادند.
سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با تشکر از اینکه سازمان آتش نشانی خود را همراه شرکت خدمات رسان آب وفاضلاب می داند گفت:همه دستگاه های خدمات رسان برای نوع کاری که برای ایجاد رفاه و رضایت مردم انجام می دهند، دارای ارزش هستند و آن کار را مقدس می شمرند.
مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به سختی کار حوزه خدمات آبرسانی و ذکر این نکته که این خدمات لزوماً اورژانسی نیست تصریح کرد: خدمات آتش نشانی بنابه تعریف اورژانسی است، بنابراین باید در تعامل و ارتباط با یکدیگر به نحوی عمل کرد که در موضوع ایمنی و آمادگی  آتش نشانی متولی باشد.
علی فاخته که حامل لوح تقدیر و پیام تبریک رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت بود نیز گفت:این آمادگی در همکاران سازمان وجود دارد که برنامه های آموزش ایمنی برای مجموعه‌ی کارکنان آبفای گیلان را به انجام برساند. همچنین این سازمان آمادگی دارد از ساختمان ها و تاسیسات شرکت بازدید به عمل آورد تا نقایص رفع و اصلاح شود.
وی در ادامه ضمن تشکراز کیفیت و سلامت آب که توسط شرکت آب وفاضلاب استان گیلان در اختیار مردم قرار می گیرد افزود: خدماتی اینچنین که به صورت پیوسته و مدام است تبدیل به عادت می شود، اما باید یادمان باشد که فرایند تولید این آب سالم و بهداشتی، نیازمند تلاش شبانه روزی همکاران ابفای گیلان است که جا دارد در چنین روزی که این شرکت تاسیس شد به مدیرعامل و کارکنان آن تبریک و خداقوت گفت.
در پایان این دیدار لوح تقدیر و تبریک رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تقدیم مدیرعامل آبفای گیلان شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir