دوشنبه 3 تیر 1398

انتخاب شهردار رشت در سریعترین زمان ممکن

پویشگران گیل: رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اعضای شورای شهر عزم جدی جهت انتخاب شهردار در سریع ترین زمان ممکن را دارند.
امیرحسین علوی در هفتادمین جلسه شورای رشت گفت: یقینا صلاحیت و شایسته سالاری مهمترین معیار در انتخاب شهردار رشت خواهد بود و اعضای شورای شهر در این زمینه متفق القول هستند.
وی افزود: تحت هیچ شرایطی زیر بار فشار و مصلحت اندیشی های فردی و جناحی قرار نخواهم گرفت و خط قرمز اعضای شورا در موضوع انتخاب شهردار منافع شهروندان و مصلحت شهر رشت است و در این مسیر به هیچ وجه یک گام عقب نخواهیم کشید.
علوی با بیان این موضوع که اجرای طرح های کلان مد نظر علی الخصوص در حوزه های زیرساخت و عمرانی با هدف تسریع در توسعه شهر مد نظر مجموعه شورای پنجم است، ادامه داد: نیل به این هدف مستلزم انتخاب شهرداری کاردان و شایسته با مؤلفه های قابل اتکا در وزه مدیریت است.
علوی با اشاره به حواشی اخیر در خصوص انتخاب شهردار، اختلاف نظر در مجموعه ای همچون پارلمان محلی را امری طبیعی و نشان از پویایی آرا دانست.
وی گفت: بروز تقابل های نامتعارف و ایجاد حواشی که باعث تنزل کیفی خدمت به شهروندان شود، امری مردود است که باید همگان از آن پرهیز کنند.
رییس شورای شهر رشت در انتها ابراز امیدواری کرد با ایجاد فضایی عقلانی و وحدت در رویه به زودی انتخابی اصلح از سوی اعضای شورای پنجم جهت احراز سمت شهرداری رشت انجام خواهد گرفت و مجموعه مدیریت شهری در کنار یکدیگر به رسالت خدمت به بهترین نحو ممکن خواهد پرداخت.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir