سه شنبه 4 تیر 1398

برگزاری مسابقات مشتزنی قهرمانی جوانان کشور در رشت

پویشگران گیل: مسابقات مشتزنی قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی مشتزنان راه یافته به مرحله نیمه نهایی در دو وزن در رشت پیگیری شد.
سعید علیپور با اشاره برگزاری مسابقات مشتزنی قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی در رشت، اظهار کرد: در جریان این رقابت‌ها و در مسابقات وزن 49 کیلوگرم، محمدعمران سوری زایی از سیستان و بلوچستان، مهدی مهاجری از توابع تهران، علیرضا اسکندری از کرمانشاه و فرزاد همتی از لرستان با غلبه برابر رقبای خود به دیدار نیمه نهایی راه یافتند.
مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان افزود: در رقابت‌های وزن 52 کیلوگرم رضا حیدری از لرستان، یوسف صدرایی از اصفهان، سبحان صحرایی از همدان و محمدحسین حقی از زنجان مقابل رقبای خود به برتری رسیده و به مرحله نیمه نهایی مسابقات مشتزنی جوانان کشور راه یافتند.
وی گفت: در دیدارهای سایر اوزان نیز محسن عزیزپور از اردبیل، محمدحسین احسانی از توابع تهران، شاهین عطایی از گیلان و مبین علایی از خوزستان در وزن 56 کیلوگرم، مهدی امیری از کرمانشاه، مهرشاد فاقدی از مازندران، محمد صالحی از کرمان و امیرحسین دولتی از گیلان در وزن 60 کیلوگرم، علیرضا فیضی از گیلان، امیرمحمد احمدی از بوشهر، رضا خیاطی از کردستان و احسان اعظمی از اردبیل در وزن 64 کیلوگرم حریفان خود را شکست داده و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.
علیپور خاطرنشان کرد: حمیدرضا حاتمی از البرز، علی لطفی از گیلان، علی دهباشی از تهران و هادی تنی از گلستان در وزن 69 کیلوگرم، علی صفری از زنجان، اکبر مردمی از توابع تهران، محمدحسین قربان زاده از مازندران و امیر جهاندیده از فارس در وزن 75 کیلوگرم، مسعود عابدی از آذربایجان شرقی، محمدرضا شیری از توابع تهران، احسان باقری از تهران و محمدرضا الهی نژاد از اصفهان در وزن 81 کیلوگرم حریفان خود را مغلوب کرده و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.
گفتنی است؛ بیست و نهمین دوره مسابقات مشتزنی قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی که از عصر پنجشنبه گذشته با حضور 199 مشتزن در قالب 34 تیم در رشت آغاز شده، به مدت ۵ روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت ادامه دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir