چهارشنبه 29 خرداد 1398

ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در مدارس از اولویت‌های فرهنگی است

پویشگران گیل: مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در مدارس از اولویت‌های فرهنگی است، گفت: اجرای طرح نامه‌ای به یک شهید و برگزاری جشنواره ملی ایثار از نمونه‌های بارز در ترویج فرهنگ شهادت است.
نادر جهان آرای، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، 5 دی در جلسه ستاد شاهد استان با اشاره به تحصیل 14 هزار و 167 دانش‌آموز در 45 مدرسه شاهد گیلان، اظهار کرد: فعالیت در عرصه‌های تعلیم و تربیت و امور ایثارگران موجب افتخار است و شایسته است این همکاری‌های دو جانبه گسترش یابد.
وی با اشاره به تقدیر از 40 اثر برتر در طرح «نامه‌ای به یک شهید» در آینده نزدیک، افزود: مجموعه آثار منتخب به زودی در قالب یک کتاب چاپ می‌شود.
جهان‌آرای با بیان اینکه ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در مدارس از اولویت‌های فرهنگی است، گفت: اجرای طرح نامه‌ای به یک شهید و برگزاری جشنواره ملی ایثار از نمونه‌های بارز همکاری آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران در ترویج فرهنگ شهادت است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اجرای برنامه مدرسه خلاق با همکاری بنیاد ملی نخبگان گفت: در این برنامه‌ها دانش‌آموزان مدارس شاهد از برنامه‌های مشاوره‌ای، علمی و بازدید از مراکز پژوهشی بهره مند می‌شوند

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir