دوشنبه 3 تیر 1398

«بهمنیار» به اردوی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال دعوت شد

پویشگران گیل: «سارا بهمنیار» از استان گیلان به اردوی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور دعوت شد.
حامد زیکساری با اعلام این خبر اظهار کرد: از سوی سیده ستاره موسوی سرمربی گیلانی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور، پنج کاراته کار به مرحله اول اردو دعوت شدند که یک ورزشکار از گیلان است.
 دبیر هیات کاراته استان گیلان افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون کاراته، سارا بهمنیار کاراته کار شایسته گیلانی به مرحله اول اردوی تیم ملی که از هفتم دی ماه جاری در تهران برپا می‌شود، دعوت شد.
وی ادامه داد: مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور زیر نظر سیده ستاره موسوی سرمربی گیلانی این تیم و سایر مربیان تا 30 دی ماه در تهران ادامه خواهد یافت.
زیکسازی بیان کرد: تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور خود را برای حضور در لیگ جهانی کاراته وان فرانسه که از پنجم بهمن ماه سالجاری آغاز می‌شود، آماده می‌کند.
دبیر هیات کاراته گیلان خاطرنشان کرد: بهمنیار که در اولین حضورش در تیم ملی بزرگسالان موفق شد در رقابت‌های جهانی اسپانیا مدال برنز را کسب کند، یکی از امیدهای کسب مقام در مسابقات کاراته وان فرانسه نیز محسوب می‌شود و امیدواریم که این کاراته کار شایسته گیلانی در این رقابت‌ها هم روی سکو برود.
گفتنی است؛ «سارا بهمنیار» که طی سال گذشته در وزن 50- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شده بود، سالجاری در اولین حضورش در تیم ملی بزرگسالان توانست در رقابت‌های جهانی اسپانیا مدال برنز کسب کرده و به عنوان اولین بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی در رشته کاراته معرفی شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir