چهارشنبه 29 خرداد 1398
لاهیجان میزبان مسابقات بین المللی الیت کیک بوکسینگ شد
 
 پویشگران گیل: لاهیجان میزبان مسابقات بین المللی رشته رزمی الیت کیک بوکسینگ شد.
مسئول روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور اظهار داشت: این مسابقات از روز دهم بمهن ماه سال جاری در شهرستان لاهیجان گیلان آغاز می شود.
فاطمه لطیفی اذعان داشت:  در این دوره از رقابت ها تیم های الیت کیک بوکسینگ ایران به همراه چند تیم این رشته رزمی از تیم های منتخب کشورهای حاشیه دریای خزر حضور خواهند یافت که بصورت تک بازی و حرفه ای  با هم به رقابت می پردازند.
وی ادامه داد: مسابقات بین المللی الیت کیک بوکسینگ ایران همزمان با ایام جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با عنوان جام فجر در شهرستان لاهیجان برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: طی چند سال اخیر مسابقات بین المللی این سبک رزمی در کشور آذربایجان و گرجستان برگزار شده بود که تیم ایران نیز در آن حضور یافت اما امسال با توجه به درخواست ایران، این مسابقات بین المللی در کشور ما و در استان گیلان برگزار می شود.
مسئول روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور با بیان اینکه شرکت کنندگان در این دوره از نفرات برتر سبک که  در رقابتهای اخیر شهرکاشان استان اصفهان برگزار شده بود انتخاب گردیدند تصریح کرد:  این مسابقات به مدت 2 روز در لاهیجان برگزار می شود که در نهایت به نفرات اول هر وزن کمربند قهرمانی و به نفرات دوم کاپ قهرمانی اهداء خواهد شد.
لطیفی در ادامه خاطرنشان کرد: اسامی شرکت کنندگان در آینده نزدیک اعلام می گردد.  
مسوول روابط عمومی الیت کشور در پایان یادآور شد: الیت کیک بوکسینگ یک ورزش ایرانی است که توسط مستر اردشیر داوطلب ابداع و بنیان نهاده شده و هم اینک نیز ، در کشورهای مختلف جهان فعالیت دارد.
 
 
 
 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir