چهارشنبه 29 خرداد 1398

لزوم اولویت بندی پروژه‌های عمرانی شهرستان رشت

پویشگران گیل: فرماندار شهرستان رشت گفت: با توجه به اینکه در پروژه‌‌های عمرانی نیازمندی‌ها بسیار و منابع محدود است لذا باید اعتبارات، براساس اولویت پروژه‌های عمرانی دسته بندی شوند.
میرشمس مومنی‌زاده در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان رشت که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: میزان اعتبارات ابلاغی شهرستان رشت برای  سالجاری 147 میلیارد و 574 میلیون تومان بوده که شامل 554 پروژه توسعه عمران روستایی و 147 پروژه عمران شهری می‌شود.
فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر صرفه جویی مدیران در هزینه کرد اعتبارات پروژه‌های عمرانی، افزود: با توجه به اینکه لایحه بودجه سال 98 هفته آینده در مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد، لذا اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های پروژه‌ها و پیشنهادات خود را به دبیرخانه فرمانداری ارسال نمایند.
مومنی‌زاده با اشاره به برخی از پروژه‌های مهم شهرستان رشت، گفت: قطار شهری از جمله پروژه‌های مهمی است که بر کاهش بار ترافیکی شهر رشت تاثیر بسزایی دارد و باید در اولویت قرار گیرد. هچنین حوزه آب شهری و آب روستایی، فاضلاب شهر رشت، زباله سوز سراوان از دیگر پروژه‌های مهم نیازمند توجه هستند.
وی با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم تا پروژه‌های عمرانی در سال 98 با شتاب بیشتری پیگیری شوند، ادامه داد: با توجه به اینکه در پروژه‌‌های عمرانی نیازمندی‌ها بسیار و امکانات و منابع محدود است لذا باید اعتبارات براساس اولویت پروژه‌های عمرانی دسته بندی شوند.
فرماندار شهرستان رشت تصریح کرد: با توجه به اینکه سه ماه پیش رو، فصل بارش باران و برف را در پیش داریم تجهیزات مدیریت بحران ما محدود است که باید تجهیزات و ماشین آلات سنگین را نوسازی و اضافه کنیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir