دوشنبه 3 تیر 1398

یادواره‌های شهدا باید در شأن شهدا باشد

پویشگران گیل: استاندار گیلان با تاکید بر شکوه و عظمت در برگزاری یادواره‌ها، ادامه داد: یادواره‌های شهدا باید در شأن شهدا باشد و شکوه مراسم رعایت شود.
دکتر مصطفی سالاری در جلسه شورای حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره ملی شهید میرزا کوچک جنگلی، اظهار کرد: ستاد کنگره ملی شهید میرزا کوچک جنگلی در استان تشکیل شود.
وی با بیان اینکه باید در راستای برگزاری این کنگره باید اثر ماندگاری را در استان انجام دهیم افزود: از ظرفیت دستگاه‌ها باید در این حوزه بهره گرفت.
استاندار گیلان با تاکید بر شکوه و عظمت در برگزاری یادواره‌ها، ادامه داد: یادواره‌های شهدا باید در شأن شهدا باشد و شکوه مراسم رعایت شود.
سالاری بر ترویج یاد، نام و راه شهدا تاکید کرد و گفت: ساماندهی مزار شهید سید یونس رودباری و شهیده فرحناز معصومی از شهدای پیروزی انقلاب مورد توجه مسئولان باشد.
وی با بیان اینکه تدوین دانشنامه دفاع مقدس گیلان امسال بصورت جدی‌تر مورد توجه قرار گیرد، گفت: برای جمع آوری اسناد دفاع مقدس نیازمند همت بیشتر هستیم.
استاندار گیلان تدوین دانشنامه دفاع مقدس را یک اقدام ماندگار و اثرگذار عنوان کرد و افزود: در مسیر جمع‌آوری اسناد موجود در حوزه دفاع مقدس و تدوین دانشنامه حمایت‌های مالی لازم صورت می‌گیرد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir