چهارشنبه 29 خرداد 1398

هفته پژوهش فرصت مغتنمی برای ارتقاء جایگاه پژوهش و وحدت حوزه و دانشگاه است

پویشگران گیل: فرماندار سیاهکل در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در شهرستان سیاهکل گفت این هفته فرصت مغتنمی برای ارتقاء جایگاه پژوهش و وحدت حوزه و دانشگاه است وباید تلاش کنیم که به جایگاه مطلوب در امر پژوهش دست پیدا کنیم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم، مراسم هفته پژوهش با عنوان پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی با حضور فرماندار و جمعی از دانشجویان برگزار گردید.
فرماندار سیاهکل در این مراسم با تبریک هفته پژوهش و هفته وحدت حوزه و دانشگاه گفت: این هفته فرصت مغتنمی برای ارتقاء جایگاه پژوهش و وحدت حوزه و دانشگاه است وباید تلاش کنیم که به جایگاه مطلوب در امر پژوهش دست پیدا کنیم.
ایشان تشکیل ستاد و کارگروه های تخصصی در شهرستان را در راستای توسعه امر پژوهش مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد : مدیران ادارات ملزم به شرکت در همه مناسبت ها، همایش های علمی، فرهنگی و اجتماعی هستند و باید ید واحده باشند و با برنامه ریزی درست از موازی کاری پرهیز کنند تا امور و کارهای ماندگاری در شهرستان داشته باشیم.
محمود صوفی افزود: دست یافتن به توسعه پایدار درون زا دغدغه جدی مقام معظم رهبری است و تمامی اساتید ، دانشجویان، دانش آموزان به موضوعات علمی و فن آوری نگاه پژوهش محور داشته باشند و با این هدف به توسعه امر پژوهش که دغدغه جدی مقام معظم رهبری است دست خواهیم یافت.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir