چهارشنبه 29 خرداد 1398

ضرورت فراهم سازی فضای رقابت سالم در مدارس

پویشگران گیل: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: فراهم سازی فضای رقابت سالم در بین دانش آموزان در مدارس استان ضروری است.
نادر جهان آرای در مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه دانش آموزان همواره خواستار  تاثیرگذاری و نام آوری بیشتر هستند و این امری پسندیده ای است، خاطرنشان کرد: لازم است از ظرفیت های ذهنی و فیزیکی دانش آموزان به بهترین شکل ممکن و در موقعیت های مناسب استفاده شود تا زمینه ساز رفاقت هرچه بیشتر و فعالیت های گروهی در مدرسه و خانواده شود.
وی با بیان اینکه دانش آموزان باید با خودشان به رقابت بپردازند، تصریح کرد: در فضای امروز جامعه متاسفانه برخی بدون اطلاع از عواقب رقابت و بدون توجه به بسترهای، لازم رقابت های سختی را برای دانش آموزان رقم می زنند که آسیب جدی را به دنبال دارد.
جهان آرای ادامه داد: دانش آموزان برای موفقیت بیش از پیش باید ظرفیت های خدادادی خود را شناسایی کنند و اولیا و مربیان نیز باید با راهنمایی، هدایت و تشویق دانش آموزان استعدادهایشان را پرورش داده و برای تحقق آن تا کسب نتیجه لازم تلاش کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان افزود: سالانه بیش از ۳۰ هزار نفر داوطلب از استان در کنکور سراسری شرکت می کنند و رویکرد جدید آموزش و پرورش، فراهم سازی شرایط و زمینه‌های لازم برای رشد و شکوفایی بهتر دانش‌آموزان جهت رقابت سالم است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir