دوشنبه 27 خرداد 1398

رویداد "نخستین سالانه شهرپژوهی شهرداری رشت" برگزار می شود    

پویشگران گیل: متین عاشوری از برگزاری رویداد "نخستین سالانه شهرپژوهی شهرداری رشت" توسط اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت خبر داد.
به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، رویداد "نخستین سالانه شهرپژوهی شهرداری رشت" توسط اداره مطالعات و پژوهش شهرداری رشت برگزار می شود.
مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت از برگزاری رویداد "نخستین سالانه شهرپژوهی شهرداری رشت" خبر داد و اظهار داشت: این رویداد به مناسبت هفته پژوهش در تاریخ ۲۴ الی ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۷ در سالن ورزشی سالن آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت برگزار می شود.
متین عاشوری با اشاره به برنامه های رویداد گفت: برگزاری نشست ها و کارگاه های تخصصی به منظور ارتقای دانش شهری و برپایی غرفه در نمایشگاه "دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار" به منظور ارائه دستاوردهای پژوهشی مدیریت شهری از برنامه های این رویداد هستند.
 مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت در پایان به برگزاری جشنواره پژوهشگر برتر و پروپوزال برتر در رویداد مذکور اشاره کرد و افزود: این جشنواره به منظور تقدیر از پژوهشگر و پروپوزال برتر شهرداری رشت در سال ۱۳۹۷، برگزار خواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir