سه شنبه 24 تیر 1399

نظام ارجاع از اولویت‌های بخش سلامت و درمان است

پویشگران گیل: استاندار گیلان با اشاره به اینکه نظام ارجاع به سطح بندی ارائه خدمت کمک می‌کند گفت: اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع از اولویت‌های اول بخش اقتصاد سلامت و درمان است.
مصطفی سالاری در دیدار با معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نقش اثرگذار پزشک خانواده در نظام ارجاع اشاره کرد و افزود: با تسریع در اجرای بخش‌های مختلف طرح تحول سلامت، می‌توانیم شاهد پیشرفت مراکز درمانی و رفاه بیشتر مردم باشیم.
وی با اشاره به اینکه نظام ارجاع به سطح بندی ارائه خدمت کمک می‌کند گفت: اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع از اولویت‌های اول بخش اقتصاد سلامت و درمان است.
معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به شروع طرح نظام ارجاع در استان گیلان از تیر ماه سال 97 خاطرنشان کرد: نوبت‌دهی با حفظ کرامت بیماران و عدم وجود محدودیت در کلینیک‌های درمانی از مزایای اجرای این طرح است.
علیرضا رییسی با بیان اینکه اولویت پذیرش بیماران در کلینیک‌ها با افرادی است که از طریق طرح نظام ارجاع مراجعه می‌کنند اظهار کرد: در حال حاضر در شهرهای ماسال، صومعه‌سرا، رضوانشهر، انزلی و لنگرود سیستم نظام ارجاع راه‌اندازی شده است.
وی به راه‌اندازی سطح سه طرح نظام ارجاع در شهر رشت ظرف ماه‌های آینده برای اولین بار در سطح کشور اشاره و خاطرنشان کرد: با تعیین بارکد برای هر بیمار در کلینیک‌ها، پزشک می‌تواند تمام اطلاعات مریض را مشاهد کند و استان گیلان در بالاترین سطح این بخش قرار دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir