سه شنبه 4 تیر 1398

پروژه فاضلاب شهری سیاهکل پیشرفت 29 درصدی دارد

پویشگران گیل: فرماندار سیاهکل، با تاکید بر لزوم اجرای پروژه فاضلاب شهری، یادآور شد: برای ایجاد تاسیسات فاضلاب شهری سیاهکل تاکنون 63 میلیارد ریال هزینه شده و 29 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
محمود صوفی در کمیته برنامه ریزی شهرستان سیاهکل، با برشمردن خدمات دولت در توسعه شهرستان، از مدیران خواست که با توجه به محدودیت های منابع مالی از  اعتبارات تخصیص یافته در راستای افزایش بهره مندی مردم از پروژه های عمرانی استفاده بهینه کنند و گفت: مدیران جهت افزایش اعتبارات شهرستان بیش از پیش تلاش داشته باشند.
وی ضرورت اولویت بندی در اجرای پروژه های شهرستانی را متذکر شد و اظهار کرد: ادارات و اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان اجرای پروژه هایی را در اولویت داشته باشند که با تخصیص کم، بهره مندی مردم را در بر خواهد داشت و در همان سال مالی به بهره برداری می رسد و در این راستا توجه به زندگی و معیشت مردم و استفاده از پتانسیل اهالی روستاها مد نظر قرار گیرد.
فرماندار سیاهکل، با تاکید بر لزوم حضور به موقع و منظم مدیران در جلسات شهرستانی، عنوان کرد: مدیران در جلسات مهمی همچون شورای اداری و کمیته برنامه ریزی حضور به موقع و منظمی داشته باشند و انتظار دارم مدیر دستگاه اجرایی که اعتبار به آن تخصیص یافته است با اطلاعات کامل از پروژه و پیشرفت فیزیکی آن در جلسات حضور یابد.
این مقام مسئول بودجه شهرستان در سال جاری را 103 میلیارد ریال دانست و ادامه داد: کمیته برنامه ریزی فقط وظیفه توزیع اعتبارات را ندارد و وظایف نظارت و پیگیری پروژه ها را هم دارد و مدیران ادارات تلاش کنند که در پایان سال مالی حرفی هم برای گفتن داشته و اطلاع رسانی و شفاف سازی را هم در اجرای پروژه ها داشته باشند.
وی توجه بیشتر به توسعه شهرستان را خواستار شد و خاطرنشان کرد: محور سیاهکل به دیلمان جزو محورهای مهم شهرستان و استان است و با توجه به اهمیت این راه در زمان بروز حوادث لازم است خدمات بیشتری صورت گیرد.
صوفی با بیان اینکه مبلغ 10 میلیارد ریال بابت راه جلیسه به کلیشم اعتبار در نظر گرفته شده است، گفت: امیدوارم با اجرای این پروژه مشکلات مسیر کاهش یابد.
وی با تاکید بر لزوم اجرای پروژه فاضلاب شهری از مدیران ذیربط خواست در اجرای پروژه های عمرانی با استفاده از کمک مردم نسبت تکمیل و بهره برداری پروژه ها اقدام کنند و یادآور شد: برای ایجاد تاسیسات فاضلاب شهری سیاهکل تاکنون 63 میلیارد ریال هزینه شده و 29 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir