چهارشنبه 29 خرداد 1398

لزوم توجه جدی مسئولان به محور منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت

پویشگران گیل: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در بازدید از محور منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت توجه جدی مسئولان به ایمنی این محور را خواستار شد.
سرهنگ محمدرضا محمدی در بازدید از محور منتهی به ورزشگاه سردار جنگل شهرستان رشت، اظهار کرد: شهر رشت دارای یک تیم لیگ برتری به‌نام سپیدرود است كه علاقمندان فراوانی نیز در این شهر و استان دارد و مسابقات این تیم در ورزشگاه سردار جنگل رشت واقع در محور جیرده برگزار می‌شود حضور تماشاگران به ویژه در بازی‌های مهم تیم سپیدرود مقابل حریفان نام آشنا سبب افزایش قابل توجه تردد در این محور است و با توجه به نواقص عمده این محور احتمال بروز حادثه متصور است.
این مقام انتظامی افزود: كم عرض بودن این محور فقدان روشنایی، كیفیت پایین رویه آسفالت از نواقص عمده محور منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت است و توجه جدی مسئولان برای رفع سریع آن را می‌طلبد.
وی عنوان كرد: رقابت تیم سپید رود در لیگ برتر كشور یک فرصت است برای حضور تماشاگران و طرفداران تیم‌های استان‌های مختلف كشور در شهر رشت بنابراین زیرساخت‌های لازم برای برگزاری رقابت‌های معتبر در این سطح نیز باید فراهم شود تا مردم با آسودگی خاطر و ایمنی به تماشای این بازی‌ها بروند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در پایان خاطرنشان كرد: پلیس راهور استان در تمام بازی‌ها برگزار شده در این ورزشگاه با اجرای طرح‌های ویژه و اعمال محدودیت‌های ترافیكی ایمنی و سهولت تردد را برای تماشاگران و سایر رانندگان در این محور فراهم كرده و برای بازی روز جمعه این هفته سپیدرود و استقلال تهران نیز از هم اكنون تمهیدات ترافیكی لازم را پیش‌بینی كرده است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir