چهارشنبه 29 خرداد 1398

درخشش رزمی کاران گیلان در المپیاد استعدادهای برتر موی تای پسران کشور

پویشگران گیل: رزمی کاران گیلانی در المپیاد استعدادهای برتر موی تای خوش درخشیدند.
رییس هیات ورزش های رزمی استان گیلان گفت: در نخستین دوره برگزاری المپیاد استعدادهای برتر موی تای پسران کشور ، رزمی کاران گیلانی با درخشش خود موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره شدند.
مرتضی حسن زاده افزود: در جریان این رقابت ها که در زنجان برگزار شد، متین پناهنده ورزشکار شایسته گیلانی در وزن ۵۷- کیلوگرم با غلبه برابر تمامی رقبای خود عنوان قهرمانی و مدال طلا را کسب کرد.
وی ادامه داد: همچنین ابوالفضل حیدرزاده دیگر رزمی کار گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها ، در وزن ۴۸- کیلوگرم توانست عنوان نایب قهرمانی را تصاحب و مدال نقره را برای گیلان به ارمفان بیاورد‌.
رییس هیات رزمی گیلان بیان کرد: تیم موی تای پسران گیلان با کسب این دو مدال ارزشمند ، پس از تیم های آذربایجان غربی و البرز به همراه مازندران روی سکوی سوم این مسابقات قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر موی تای پسران کشور ، ۳۵۰ ورزشکار این رشته از سراسر کشور حضور داشتند که در زنجان با هم به رقابت پرداختند.
حسن زاده یادآور شد: همچنین رضا فایضی به عنوان سرپرست، محمد حقدوست به عنوان سرمربی و افشین بادوام به عنوان مربی تیم موی تای پسران گیلان را در المپیاد استعدادهای برتر کشور همراهی کردند و استاد محمود نیک سیمایی نیز به عنوان داور در این مسابقات حضور یافت‌‌.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir