یکشنبه 30 تیر 1398

تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از روابط عمومی ارشاد گیلان

پویشگران گیل: لوح تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست تخصصی سالانه مدیران روابط عمومی‌های این وزارت به قاسم مصفا، مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اهدا شد.
نشست تخصصی سالانه مدیران روابط عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روزهای یکشنبه و دوشنبه، 11 و 12 آذرماه جاری در شهر ساری استان مازندران برگزار شد.
در پایان این نشست، از روابط عمومی‌های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار استان تقدیر شد و لوح تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط همایون امیرزاده، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیران این روابط عمومی‌ها از جمله استان گیلان اهدا شد.
در لوح تقدیر سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به قاسم مصفا، مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان آمده است:
تلاش برای آگاهی‌رسانی از فعالیت‌ها و عملکرد ادارات کل استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گامی ارزشمند در راستای تحقق شعار محوری و کلان برنامه «ایران، تهران نیست» و تنویر افکار عمومی و ارتقای آگاهی مخاطبان فرهیخته عرصه فرهنگ محسوب می‌شود.
اکنون که براساس ارزیابی‌های مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در بخش خبر و زیرپورتال در گزارش بازخورد سال 1396 نائل به کسب رتبه‌های دوم و نخست شده‌اید، از کوشش مجدانه جناب‌عالی و همکارانتان و نیز مدیرکل محترم استان که زمینه این موفقیت را فراهم کرده‌اند، صمیمانه قدردانی می‌کنم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir